ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«Хвилинка-карантинка»: новий онлайн-проект для дітей від «АрселорМіттал Кривий Ріг»

«АрселорМіттал Кривий Ріг» запускає серію безкоштовних майстер-класів під загальною назвою «Хвилинка-карантинка». Протягом карантину вони будуть доступні в режимі онлайн для дітей працівників підприємства, містян та всіх бажаючих.

Аби урізноманітнити дозвілля дітей під час карантину та розвинути їх творчі здібності, «АрселорМіттал Кривий Ріг» пропонує взяти участь в розважальних майстер-класах. Для цього не потрібно виходити з дому, достатньо слідкувати за оновленнями на YouTube-каналі підприємства (@ArcelorMittalUA). З понеділка по п’ятницю, о 17:00, тут будуть публікуватися нові відео.

Тематика майстер-класів – різна, в залежності від дня тижня. Діти навчатимуться самостійно готувати нескладні страви, робити сувеніри з підручних матеріалів, розгадувати цікаві головоломки і ребуси, без нудьги займатися спортом. Окрім цього, будуть змагатися у творчих конкурсах. А обов’язкові домашні завдання під час майстер-класів закріплять отримані навички. Вони розраховані на різний вік та рівень підготовки. Найбільш активні діти отримають за свою старанність подарунки від «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Довідка
Розвиток дітей та їх дозвілля є важливою частиною соціальних програм підприємства. «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує продовжити проведення розважальних та освітніх заходів для маленьких містян. У тому числі, одного з найбільш улюблених проектів – «Канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг», участь в якому за два роки взяли майже 5 тисяч дітей.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).