ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть ветеранам підприємства матеріальну допомогу

На честь 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «АрселорМіттал Кривий Ріг» направить 280 тисяч гривень для надання соціальної підтримки ветеранам – учасникам бойових дій, які є членами Ради ветеранів підприємства.У цьому році святкування Перемоги вперше за всю історію не буде таким, як звичайно. Через пандемію COVID-19 заплановані раніше масові заходи відмінено. Це вимушене, проте необхідне рішення, аби не допустити розповсюдження вірусу, перед яким особливо вразливі люди старшого покоління.

Тим не менш, «АрселорМіттал Кривий Ріг» не залишить ветеранів без підтримки. Матеріальну допомогу від підприємства отримають 140 учасників бойових дій Другої світової війни разом з воїнами-інтернаціоналістами.

Також за традицією представники адміністрації привітають з річницею Перемоги колишніх воїнів-фронтовиків та передадуть їм продуктові набори. Люди старшого покоління зараз перебувають вдома, в самоізоляції. Для протидії розповсюдженню коронавірусу подарунки будуть сформовані та вручені із дотриманням всіх рекомендованих в період пандемії санітарно-гігієнічних норм.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).