ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Відновлено роботи з реставрації пішохідної алеї вздовж проспекту Металургів у Кривому Розі

У Металургійному районі міста відновлені роботи з благоустрою пішохідної алеї на ділянці від перехрестя вулиці Соборності та проспекту Металургів до перетину вулиці Вадима Гурова та проспекту. На фінансування робот з відновлення алеї «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив понад 6,5 млн гривень в рамках соціального партнерства з містом.

Згідно з проектом реконструкції було заплановано два проекти з благоустрою:

• Ремонт мереж зовнішнього освітлення вздовж проспекту Металургів;
• Ремонт пішохідних доріжок площею 11 тисяч квадратних метрів тротуарної плитки.

Навесні цього року роботи із заміни пошкодженої та укладання нової тротуарної плитки відновлено. За словами підрядників, для завершення реконструкції їм знадобиться близько 4 місяців, оскільки потрібно демонтувати постамент, на якому до 2014 року стояв пам'ятник Леніну. Якість робот буде перевірено за допомогою незалежної експертизи.

Довідка:
Меморандум про соціальне партнерство для вирішення соціальних і екологічних проблем Кривого Рогу та регіону укладається щорічно з 2006 року. У найближчих планах підприємства – втілення амбітних і важливих для міста проектів, серед яких будівництво нового сучасного онкологічного центру (400 млн грн), участь у реконструкції спортивного стадіону «Металург» (25 млн грн), реконструкція доріг, парків, скверів, розвиток інфраструктури Кривого Рогу, а також реалізація проекту «Екомісто» - фінансування 11 ініціатив криворіжців на загальну суму 1 млн грн.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).