ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» фінансує будівництво нової котельні для Широківської районної лікарні

Сьогодні «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписав договір про соціальне партнерство з адміністрацією Широківського району. Відповідно до договору підприємство забезпечить реконструкцію котельні центральної районної лікарні в смт. Широке. Там буде побудована нова сучасна котельня з можливістю використання альтернативних видів опалення замість газу. Компанія направить на реалізацію цього проекту 6 млн грн.

Євген Ситниченко, голова Широківської районної адміністрації:

- Стара газова котельня, що працювала в нашій районній лікарні, давно застаріла, її коефіцієнт корисної дії - 40%. Це означає великі втрати тепла та газу. Заміна цієї котельні на нову й енергоефективну - гостра необхідність для нашої громади. Раніше нам вдалося поміняти декілька котелень на твердопаливні - у першу чергу в дитячому садку та школі Широківського району. Тепер, завдяки підтримці «АрселорМіттал Кривий Ріг», ми забезпечимо комфорт і в лікарні, яка щорічно приймає понад 70 тисяч пацієнтів. Тут буде збудована модульна твердопаливна котельня нового зразка. В силу своїх значних розмірів, високої якості обслуговування та новітніх технологій - це унікальна котельня, вона не має аналогів у всій Дніпропетровській області. В котельні передбачена автоматична подача палива - пелет, які виготовляють місцеві підприємці з відходів сільськогосподарської продукції (відходи соняшника). Наша лікарня буде з теплом взимку, ми зможемо оперативно управляти потужністю нової котельні в залежності від сезону та при цьому економити енергоресурси, що дуже важливо.

Сергій Плічко, фінансовий директор, голова Благодійного фонду «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно інвестує у розвиток охорони здоров'я, освіти та культури. Компанія впроваджує соціальні проекти не тільки у Кривому Розі, але й в інших населених пунктах регіону. Уже не перший рік ми співпрацюємо з усім Широківським районом, до складу якого входять 68 населених пунктів, де мешкає понад 27 тис. чоловік. Раніше ми реалізували тут цілий ряд соціальних ініціатив - це допомога у ремонті закладів освіти та культури, придбання медичної апаратури, передача комп'ютерної техніки, установка спортивних майданчиків і багато іншого. Будівництво нової котельні для районної лікарні - це дійсно масштабний проект, дуже необхідний для місцевих мешканців.

Довідка:

Соціальна підтримка місцевих громад і покращння умов проживання в регіоні, де компанія веде свою діяльність, є частиною Стратегії сталого розвитку АрселорМіттал. Раніше підприємство фінансувало такі соціальні проекти у Широківському районі:
• заміна теплогенеруючих агрегатів, утеплення фасаду та встановлення нових енергозберігаючих склопакетів для загальноосвітньої школи;
• ремонт каналізаційних мереж, рентген-кабінету та дитячого відділення Центральної клінічної лікарні Широківського району;
• проектування та будівництво розподільного газопроводу у с. Червоний Под. Нова гілка газопроводу довжиною близько 5 тис. погонних метрів повністю забезпечила населений пункт природним газом. Було газифіковано 69 будинків.
• придбання автомобіля швидкої допомоги, двох кисневих концентраторів для реанімації, нового операційного столу та високочастотного електрохірургічного апарату для хірургічного відділення, завдяки чому медикам вдалося значно скоротити середню тривалість проведених операцій та знизити крововтрати пацієнтів;
• ремонтно-будівельні роботи у навчальних і медичних установах, загальні витрати на проведення яких склали 4 млн грн;
• придбання автомобіля швидкої допомоги на базі Volkswagen і двох шкільних автобусів для громади с. Новолатівка, загальні витрати склали 5 млн грн.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).