ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав нове медичне обладнання для своїх «швидких»

До медичного центру «АрселорМіттал Кривий Ріг» надійшли нові капсули-ізолятори, дефібрилятор, небулайзери та бактерицидні рециркулятори  для безпечного транспортування пацієнтів з підозрою на інфікування коронавірусом. Цим медобладнанням доукомплектують автомобілі швидкої допомоги підприємства, які у випадку погіршення епідеміологічної ситуації допомагатимуть місту в обслуговуванні викликів.Вже зараз всі шість «швидких» «АрселорМіттал Кривий Ріг» оснащені сучасним обладнанням для проведення лікувальних заходів силами фельдшерської бригади, транспортування та моніторингу стану пацієнтів перед госпіталізацією. В тому числі і тих, у кого може бути виявлений COVID-19. Проте робота в умовах пандемії вимагає додаткових медичних засобів, тому підприємство закупило нове обладнання.

- Безумовно, наразі найактуальніше зі всього – це мобільні капсули-ізолятори для безпечного транспортування хворих до спеціалізованих лікувальних закладів, – розповідає головний лікар медичного центру ПП «Стіл Сервіс» Наталія Гардань. – Капсула виготовлена з герметичного матеріалу, тому здатна повністю ізолювати пацієнта від осіб, що знаходяться поряд з ним. В ній передбачена система фільтрації повітря і подачі кисню. Таким чином ми запобігаємо ризику зараження медичної бригади і водія «швидкої», а також створюємо особливий мікроклімат для хворого. По усьому периметру капсули вмонтовані рукавиці-манжети, щоб медпрацівники могли проводити необхідні маніпуляції всередині без прямого контакту із хворим.Також в кожну з шести «швидких» підприємства придбали бактерицидні рециркулятори для знезараження повітря та небулайзери, за допомогою яких відбувається дисперсне розпилення лікарських засобів. Ще одна новинка – автоматичний зовнішній дефібрилятор – незамінний помічник під час проведення реанімаційних заходів.

Довідка
Окрім сучасного медичного обладнання, всі «швидкі» «АрселорМіттал Кривий Ріг» укомплектовані засобами індивідуального захисту для пацієнтів, медпрацівників та водіїв. Серед них – спеціальні костюми, бахіли, рукавички, захисні окуляри та респіратори із класом захисту FFP-2.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).