ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«Канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг»: онлайн-проект для дітей працівників та містян

Стартує літній сезон проекту «Канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг» для дітей працівників підприємства та містян. У цьому році через карантин, викликаний пандемією COVID-19, він буде організований у форматі онлайн.

Діти зможуть здійснити віртуальні відеоекскурсії основними переділами найбільшого гірничо-металургійного підприємства України та прослідкувати за всім процесом виробництва готової продукції. Вони дізнаються, як видобувається залізна руда з кар’єру та шахти, що таке «коксовий пиріг», як виглядає одна з найбільших в Європі доменних печей, і які відомі об’єкти у світі були збудовані з використанням сталі «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Окрім пізнавальної інформації, на учасників проекту чекають інтерактивні розваги і подарунки. Відео будуть виходити протягом літа щосуботи, о 10:00, на офіційній Facebook-сторінці підприємства (@ArcelorMittalUA). Запрошуємо всіх бажаючих провести канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Довідка
Розвиток дітей та їх дозвілля є важливою частиною соціальних програм підприємства. «Канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг» – один з найбільш популярних проектів серед дітей працівників та мешканців міста, який за два роки зібрав майже 5 тисяч учасників.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).