ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав медикам міста апарати ШВЛ та автомобіль

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав для Криворізької інфекційної лікарні № 1 три сучасних апарати штучної вентиляції легень. Вони можуть використовуватися при проведенні інвазивної та неінвазивної вентиляції легень. Це обладнання використовується в умовах реанімації при наявності дихальної недостатності у пацієнтів. В даний час це обладнання є гостро затребуваним медичними клініками в усіх містах України. Компанія направила понад 2 млн грн на закупівлю трьох сучасних ШВЛ.

Також «АрселорМіттал Кривий Ріг» спільно з партнером - «Фольксваген Центр Кривий Ріг» - передав колективу інфекційної лікарні № 1 новий легковий автомобіль, який буде задіяний для організації обслуговування пацієнтів вдома, а також для оперативної доставки проб у лабораторії Дніпра.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- З початку пандемії ми ухвалили рішення надавати підтримку місту та медикам. Було непросто купити ці апарати ШВЛ та доставити їх в Україну, оскільки в останні місяці така медична техніка користувалася особливим попитом у всьому світі. Зараз ми робимо все можливе, щоб бути готовими до будь-яких викликів, з якими можемо зіткнутися під час боротьби із вірусом. Також спільно з нашими партнерами «Фольксваген Центр Кривий Ріг» ми подарували медикам легковий автомобіль, який допоможе полегшити їх роботу.

Олена Партоєва, в.о. директора Криворізької інфекційної лікарні №1:

- Особлива цінність цих апаратів ШВЛ у тому, що вони мають інтелектуальний режим роботи, дозволяють підлаштуватися до природнього дихання пацієнта. Це дозволяє забезпечити пацієнту максимальний комфорт, мінімізувати ускладнення та зробити штучну вентиляцію легень дійсно ефективною. Ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за такий цінний подарунок, який допоможе врятувати сотні і навіть тисячі життів.

Довідка:
«АрселорМіттал Кривий Ріг» регулярно надає допомогу медичним закладам міста. З 23 березня «АрселорМіттал Кривий Ріг» перепрофілював санаторій-профілакторій «Джерело» під обсерваційну базу, а медикам міста передав 12 тисяч захисних масок. Також підприємство придбало сучасну медичну техніку й засоби захисту для своїх «швидких», які в разі потреби будуть допомагати місту.

Раніше компанія придбала для міських лікарень - Криворізької міської клінічної лікарні № 2 та онкологічного диспансеру - медичне обладнання на суму 9,5 млн грн. Це обладнання дозволяє проводити складні операції з максимальною точністю та підвищити рівень діагностики.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» є ключовим інвестором проекту будівництва нового онкологічного центру в Кривому Розі. Відповідно до тристороннього Меморандуму із владою компанія забезпечить фінансування проекту в розмірі 400 млн грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).