ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» організує CAREER DAY для учнів і студентів України

CAREER DAY – новий освітній онлайн-проект для молоді від «АрселорМіттал Кривий Ріг». 24 липня, з 10:00 до 16:00 в учнів шкіл і студентів Кривого Рогу, регіону та України буде можливість отримати консультацію і поради від досвідчених спеціалістів департаменту з персоналу підприємства на тему працевлаштування та побудови успішної кар’єри.

Взяти участь в CAREER DAY може будь-хто. Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням – https://cutt.ly/7pqEyt7  і чекати на інструкції від організаторів.

В режимі онлайн на учасників проекту чекають виступи спікерів, які обговорять проблеми і перспективи працевлаштування української молоді. Зокрема, як знайти першу роботу і реалізувати себе у професійній сфері; чому володіння англійською мовою та додаткові навички надають переваги під час працевлаштування; як адаптуватися в післякарантинних реаліях ринку праці.

Катерина Залозних, начальник управління з оптимізації процесів, навчання та розвитку персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

-  «АрселорМіттал Кривий Ріг», як і іншим підприємствам України, необхідні кваліфіковані спеціалісти, які володіють новими знаннями й навичками, готові розвиватися і бути ефективними. Проте дуже часто під час працевлаштування молоді люди стикаються з нестачею досвіду, не знають, як реалізувати свій потенціал. Щоб допомогти їм зорієнтуватися і зрозуміти сучасні реалії ринку праці, «АрселорМіттал Кривий Ріг» проведе CAREER DAY. Досвідчені HR-спеціалісти дадуть учасникам універсальні практичні поради та розкажуть, як побудувати успішну кар’єру на найбільшому гірничо-металургійному підприємстві країни. Учні та студенти дізнаються, як з максимальною користю для себе використати можливості навчання, стажування, практики, участі в багаточисельних корпоративних проектах, що пропонує наша компанія.

Довідка

В умовах всеукраїнського карантину «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує співпрацю з навчальними закладами та профорієнтаційну роботу з молоддю. Через обмеження багато проектів реалізуються в форматі онлайн. Так, нещодавно відбувся фінал конкурсу презентацій PechaKucha-2020, в якому взяли участь учні шкіл та студенти Кривого Рогу, а також працівники підприємства.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).