ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Переможці конкурсу STEEL HIT привітали металургів та гірників «АрселорМіттал Кривий Ріг» музичним відеокліпом

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» підвели підсумки вокального конкурсу STEEL HIT, участь в якому взяли працівники, їхні діти, а також ветерани підприємства. Головним подарунком для переможців стала можливість записати музичний відеокліп, присвячений професійному святу металургів та гірників України.

STEEL HIT стартував ще наприкінці травня. Потім протягом місяця учасники пройшли два етапи конкурсного відбору: оцінку журі та онлайн-голосування в соціальних мережах. Також підприємство організувало для них професійний відеозапис індивідуальних виступів. В результаті визначилися сімнадцять найкращих вокалістів. Саме вони знялися в музичному відеокліпі до Дня металурга та гірника, чим привітали своїх близьких і колег.

За свої старання півфіналісти STEEL HIT отримали цінні подарунки від підприємства та профкому ПО ПМГУ, а переможці – ще й грошові сертифікати на придбання побутової техніки та електроніки. Крім того, для них організували демонстрацію відеокліпу в одному з кінотеатрів міста, після чого разом з родинами вокалісти змогли насолодитися спецпоказом популярного мультфільму (з дотриманням всіх карантинних заходів безпеки).

Довідка
Організовувати корпоративні заходи не тільки для працівників, а й для членів їх сімей – вже добра традиція «АрселорМіттал Кривий Ріг». У першому півріччі було два таких свята – конкурс жіночої краси STEEL LADY та сімейна конкурсно-розважальна програма STEEL LOVE. Після введення в Україні карантину більшість корпоративних заходів на підприємстві проводиться в режимі онлайн.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).