ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

CAREER DAY від «АрселорМіттал Кривий Ріг» зібрав понад 270 учасників

«АрселорМіттал Кривий Ріг» організував для учнів шкіл і студентів України вебінар на тему працевлаштування та побудови успішної кар’єри. У ньому взяло участь понад 270 молодих людей з Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Жовтих Вод, Білої Церкви та інших населених пунктів.

В рамках CAREER DAY перед молоддю виступали фахівці департаменту з персоналу підприємства, які за шість годин вебінару стали для юнаків справжніми коучами. Звучало багато практичних порад: як правильно скласти резюме і підготуватися до співбесіди з майбутнім роботодавцем, якими навичками потрібно володіти, щоб мати перевагу перед іншими кандидатами на працевлаштування. На ці та інші актуальні для молоді питання можна було отримати відповіді в зручному і безпечному режимі онлайн.

Микита Деркач, учасник CAREER DAY, студент Криворізького національного університету:

- Перед вебінаром я очікував отримати якомога більше актуальної інформації з приводу побудови успішної кар'єри, адже хочу працювати в сфері металургії. Так і вийшло. Наприклад, я переконався в необхідності удосконалювати свою англійську мову, тому що вона відкриває додаткові кар'єрні перспективи, особливо в міжнародній компанії.

Катерина Залозних, начальник управління з оптимізації процесів, навчання та розвитку персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Враховуючи інтерес до нашого нового освітнього проекту з боку молоді, велику кількість учасників та їх позитивні відгуки, ми вирішили проводити CAREER DAY щомісяця. Поки будемо продовжувати в форматі онлайн. Через діючі карантинні обмеження в Україні, зараз це найбільш доцільний варіант організації подібних заходів. Крім того, це дуже зручно. Адже до вебінару можна приєднатися в будь-який час з усіх куточків України.

Довідка
CAREER DAY – новий освітній проект «АрселорМіттал Кривий Ріг» в рамках профорієнтаційної роботи та співпраці з навчальними закладами. Підприємство традиційно проводить і інші заходи, які вже стали популярними серед молоді. Наприклад, ток-шоу «100 запитань до професіонала», а також конкурс неформальних презентацій PechaKucha.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).