ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» запрошує мешканців міста взяти участь в конкурсі презентацій

Відтепер конкурс неформальних презентацій PechaKucha від «АрселорМіттал Кривий Ріг» буде проходити щокварталу. Зараз триває збір заявок для участі в осінньому сезоні, який відкриває більше можливостей. Окрім учнів шкіл, студентів та працівників, як це було раніше, підприємство запрошує позмагатися за перемогу всіх бажаючих мешканців Кривого Рогу віком від 15 років.

Щоб стати учасником конкурсу, необхідно до 28 серпня заповнити анкету за посиланням https://cutt.ly/eaMrrWD, а потім – підготувати виступ. PechaKucha передбачає формат презентації, коли спікеру надається 20 секунд на кожен з 20 слайдів. Він повинен вкластися в цей час і виступити перед публікою з лаконічною, але змістовною розповіддю про свої захоплення, творчість, роботу, іноваційні проекти, людей, які надихають та ін. Але зробити це потрібно в рамках певної теми. В осінньому сезоні PechaKucha організатори пропонують вибрати одне з трьох висловлювань українських письменників:

1. «Лиш праця світ таким, як є, створила», – І. Франко
2. «Мрія дає нуль, якщо її не зробити життям», – Г. Тютюнник
3. «Неможливих речей немає. Є недостатня кількість спроб», – Л. Дереш

Безпосередньо виступи учасників плануються на 18 та 25 вересня. У разі продовження всеукраїнського карантину PechaKucha пройде у форматі прямого ефіру.

Довідка
Конкурс неформальних презентацій PechaKucha традиційно є фіналом щорічного освітнього проекту Тиждень знань. Цього року через карантинні обмеження обидва заходи відбулися в онлайн-форматі.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).