ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» підписав Меморандум про співпрацю з Криворізьким національним університетом

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо і ректор Криворізького національного університету Микола Ступнік підписали Меморандум про співпрацю. Його мета – сприяння впровадженню якісної системи підготовки кадрів для гірничо-металургійної галузі регіону та України.

Меморандум передбачає співпрацю за кількома напрямками. Перший – освітній. КНУ буде здійснювати підготовку та перепідготовку студентів відповідно до сучасних стандартів і вимог роботодавця, вести спільну науково-дослідницьку діяльність з актуальних тем, брати участь в міжнародних проектах, щоб отримувати гранти для розвитку науки і техніки. У свою чергу, «АрселорМіттал Кривий Ріг» готовий забезпечити для студентів КНУ проходження в структурних підрозділах підприємства всіх видів практик, стажувань, екскурсій, участь своїх фахівців в екзаменаційних комісіях.

Другий напрямок стосується поліпшення матеріально-технічної бази університету та реалізації соціальних проектів. Зокрема, «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловив намір надати допомогу в ремонті стадіону вишу. Це вже не перший приклад подібної співпраці. Раніше, в 2018 році, Благодійний фонд підприємства виділив 242 тис. грн на установку нових вікон в спортивному залі КНУ.

Микола Ступнік, ректор Криворізького національного університету:

- У нашого університету – довготривала історія співпраці з металургійним гігантом України. Наш вуз може готувати для «АрселорМіттал Кривий Ріг» фахівців з понад 20 спеціальностей: гірники, металурги ІТ-фахівці, механіки, будівельники, геодезисти, екологи та інші. Сподіваємося, що разом з підприємством нам вдасться підвищити престиж професій гірничо-металургійної галузі.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- За останні декілька років наше партнерство із закладами освіти, які готують робочі кадри, значно зміцніло. «АрселорМіттал Кривий Ріг» потрібні кваліфіковані фахівці, які володіють новими знаннями і навичками, готові розвиватися в міжнародній компанії. Ми розуміємо, щоб зробити Кривбас більш привабливим регіоном для працевлаштування у довгостроковій перспективі, важливо не тільки підвищувати тут якість освіти, покращувати умови праці, а й створювати в місті хорошу соціальну інфраструктуру для молоді. Наше підприємство зацікавлене в такому розвитку, тому, як і раніше, готове до ефективної співпраці.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).