ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» запрошує студентів взяти участь в конкурсі кейсів для юристів

Триває збір заявок для участі в конкурсі кейсів для юристів від «АрселорМіттал Кривий Ріг». Позмагатися за перемогу в ньому можуть студенти, які здобувають юридичну освіту у вищих навчальних закладах Кривого Рогу та регіону.

Заявки для участі в конкурсі приймаються до 14 вересня. Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням https://cutt.ly/CfqJOXc і виконати завдання – вирішити запропонований організаторами юридичний кейс.

Студенти, які продемонструють найкращі рішення, отримають цінні подарунки. А переможець – можливість пройти оплачуване стажування в адміністрації з правових питань «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Довідка

Співпраця з навчальними закладами та профорієнтація молоді – один із пріоритетних напрямків соціальної роботи «АрселорМіттал Кривий Ріг». Так, на підприємстві діє програма оплачуваного стажування «Час стати PROфесіоналом» для студентів вузів, коледжів, училищ і ліцеїв старше 18 років. Вона дає можливість молодим людям отримати перший практичний досвід роботи в міжнародній компанії, який може стати запорукою їх успішної кар'єри в майбутньому.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).