ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

FAIR RACE: спортивний онлайн-забіг для містян від «АрселорМіттал Кривий Ріг»

«АрселорМіттал Кривий Ріг» запрошує приєднатися до онлайн-забігу FAIR RACE, присвяченому 15-річчю роботи компанії АрселорМіттал в Україні. Взяти в ньому участь можуть працівники підприємства, їхні діти, а також всі бажаючі мешканці Кривого Рогу. Реєстрація триватиме до 23 вересня за посиланням.Безпосередньо онлайн-забіг відбудеться з 1 по 7 жовтня. Учасникам необхідно на вибір подолати дистанцію: 500 м (діти), 3 км або 15 км (дорослі). Бігти можна в будь-який зручний час. Місце також можна обрати самостійно. Результат онлайн-забігу необхідно зафіксувати за допомогою будь-якого спеціалізованого додатку та відправити організаторам. Детальніше з правилами участі у FAIR RACE можна ознайомитися тут.

Підведення підсумків проекту заплановано на 12 жовтня. Всі учасники онлайн-забігу, які фінішують, отримають від «АрселорМіттал Кривий Ріг» фірмові медалі, а переможці на кожній дистанції – ще й цінні призи.

Запрошуємо всіх мешканців Кривого Рогу приєднатися до нашого спортивного онлайн-забігу.

Довідка

«АрселорМіттал Кривий Ріг» третій рік поспіль організовує для мешканців міста масштабну спортивну подію. Минулого року це був фестиваль STEEL SPORT, родзинкою якого став велопробіг із заїздом на територію підприємства, а також спортивний забіг для всієї родини.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).