ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«ЕКОМІСТО»: «АрселорМіттал Кривий Ріг» допоміг створити в парку ім. Б. Хмельницького алею сакур

«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує реалізацію ініціатив містян – переможців соціально-екологічного проекту «Екомісто» із загальним призовим фондом в 1 млн грн. Минулої неділі свою ідею втілила в життя Поліна Чигрін, яка разом з волонтерами висадила на набережній парку імені Богдана Хмельницького алею сакур.

На закупівлю 114 саджанців сакур «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив майже 90 тисяч гривень. А висадити їх допомогли небайдужі криворіжці – друзі і близькі автора ініціативи, а також мешканці прилеглих районів міста.

Поліна Чигрін, автор ініціативи, переможець проекту «Екомісто»:

- Під час однієї із сімейних прогулянок по набережній парку ім. Б. Хмельницького у мене виникла ідея, як можна зробити це місце ще більш привабливим. Радію, що за допомогою соціально-екологічного проекту від «АрселорМіттал Кривий Ріг» вдалося реалізувати задумане. Сакура – дуже красиве дерево. Для нашої місцевості – незвичайне, але вирощене в Україні. Воно цвіте навесні, наприкінці квітня. Але і влітку буде добре прикрашати набережну завдяки багряно-червоному листю.

Сергій Кабак, менеджер з планування і контролю адміністрації з фінансів «АрселорМіттал Кривий Ріг», член журі проекту «Екомісто»:

- Один з ключових пріоритетів нашого підприємства – підтримка міста і місцевих громад, в тому числі, у сфері екології та розвитку соціальної інфраструктури. Створення алеї сакур – це ще один приклад того, як за допомогою «АрселорМіттал Кривий Ріг» люди можуть самостійно брати участь у покращенні міста. Обирати ті ідеї, які здатні принести найбільшу користь мешканцям у місцях їхнього безпосереднього проживання.

Довідка

Проект «Екомісто» стартував наприкінці 2019 року. Його мета – підтримка соціально-екологічних ініціатив мешканців Кривого Рогу в сфері благоустрою та озеленення міських територій, ресурсозбереження та раціонального використання відходів. У процесі конкурсного відбору – відкритого онлайн-голосування та захисту перед експертами – були обрані найкращі ініціативи, які отримають від підприємства грошові гранти на реалізацію.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).