ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ЕКОМІСТО: За підтримки «АрселорМіттал Кривий Ріг» в місті відбувся екологічний фестиваль

В рамках соціально-екологічного проекту «Екомісто» «АрселорМіттал Кривий Ріг» допоміг реалізувати ще одну ініціативу. Це освітньо-розважальний «Екофест» для мешканців Кривого Рогу, який відбувся в місті минулого вікенду.З огляду на карантинні обмеження, в тому числі, заборону на проведення масових заходів, автор ініціативи Михайло Саліханов подбав, щоб «Екофест» пройшов максимально безпечно. Тому він складався з трьох окремих заходів: піший квест територією парку імені Богдана Хмельницького, автоквест містом, а також інтелектуальний квіз на парковці біля одного з торговельних центрів Кривого Рогу.

У кожному із заходів учасники змагалися в складі команд. Так чи інакше всі завдання «Екофесту» стосувалися теми екології: сортування та утилізації відходів, ресурсозбереження, боротьби з алергією, озеленення і т.д. Організатори постаралися в ігровій формі познайомити криворіжців з екологічними проблемами міста та способами їх вирішення.

За підсумками «Екофесту» всі учасники отримали заохочувальні сувеніри: солодощі та екологічні сумки-шопери. А переможці – ще й сертифікати на відвідування боулінг-клубу та антикафе.

Михайло Саліханов, автор ініціативи, переможець проекту «Екомісто»:

- Як це не дивно, але карантинні обмеження відкрили перед нами нові можливості, щоб залучити до «Екофесту» ще більшу кількість учасників. Наприклад, у квіз можна було зіграти не тільки на відкритому повітрі перед великим екраном торговельного центру, а й онлайн, не виходячи з дому. Під час пішого квесту ми також подумали про безпеку. Тому щоб уникнути масового скупчення людей, для команд був передбачений роздільний старт. Ну і, звісно, дотриманню соціальної дистанції посприяв і формат автоквесту. Загалом, для участі в нашому «Екофесті» зареєструвалося близько 300 осіб. Ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг», який взяв на себе всі витрати з організації заходу. Тому для людей участь була абсолютно безкоштовною.

Довідка

Окрім «Екофесту», з початку року «АрселорМіттал Кривий Ріг» допоміг реалізувати ще декілька ініціатив мешканців у рамках проекту «Екомісто». Серед них – благоустрій зони відпочинку в мікрорайоні Східний-2, придбання спецтехніки для прибирання і переробки опалого листя для школи № 19, створення алеї сакур на набережній парку імені Богдана Хмельницького.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).