ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ЕКОМІСТО: «АрселорМіттал Кривий Ріг» допоможе криворізькій школі вирішити проблему прибирання та переробки опалого листя

«АрселорМіттал Кривий Ріг» профінансував придбання спеціальної техніки для прибирання та переробки опалого листя для криворізької школи № 19. Ця ініціатива стала одним з переможців соціально-екологічного проекту підприємства «Екомісто» із загальним призовим фондом в 1 млн гривень.

На кошти «АрселорМіттал Кривий Ріг» була придбана різна спецтехніка на суму понад 97 тис. гривень: садовий пилосос-воздуходув, подрібнювач, газонокосарка і мотокультиватор. Все це допоможе значно підвищити ефективність і екологічність процесу прибирання і, в цілому, благоустрою території школи в порівнянні з ручною працею.

Владислава Євдокимова, вчитель початкових класів КШ № 19, співавтор ініціативи:

- Площа території школи становить 1,7 гектарів, тут ростуть близько 300 дерев, за якими потрібно доглядати. Тому восени виникає гостра проблема прибирання опалого листя. По-перше, нам важливо підтримувати естетичний вигляд подвір’я школи. По-друге, як відомо, листя накопичують важкі метали та інші шкідливі речовини, які можуть згубно вплинути на стан грунту, грунтових вод. Спалювати їх також не можна, тому що це забруднює повітря. Альтернатива – більш екологічна утилізація за допомогою спецтехніки. Ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за те, що підтримали нашу ідею і допомогли втілити її в життя. Тепер піклуватися про територію школи буде набагато легше і ефективніше. До того ж такий комплексний підхід навчить і наших дітей більш дбайливо і відповідально ставитися до природи.

Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує допомагати мешканцям міста реалізовувати їх соціально-екологічні ініціативи. Серед переможців проекту «Екомісто», який ми провели минулого року, були і навчальні заклади Кривого Рогу. Приємно, що співпраця з ними не обмежується освітніми програмами, а порушує й інші важливі питання. Попереду у нас ще декілька ініціатив криворіжців, які будуть реалізовані до кінця року. Це створення міні-лабораторії енергозберігаючих матеріалів в Центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1, а також благоустрій кількох подвір’їв у різних районах міста. Ми вдячні всім активним мешканцям, які не шкодуючи свого часу і ресурсів, намагаються зробити Кривий Ріг більш чистим, красивим і комфортним для життя.

Довідка

Проект «Екомісто» стартував наприкінці 2019 року. Його мета – підтримка соціально-екологічних ініціатив мешканців Кривого Рогу в сфері благоустрою та озеленення міських територій, ресурсозбереження та раціонального використання відходів. У процесі конкурсного відбору – відкритого онлайн-голосування та захисту перед експертами – були обрані найкращі ініціативи, які отримають від підприємства грошові гранти на реалізацію.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).