ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав міським лікарням 100 кисневих концентраторів

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав 100 кисневих концентраторів для десяти лікувальних установ міста, які надають допомогу хворим з COVID-19. Сьогодні однією з перших обладнання отримала Криворізька інфекційна лікарня № 1.


Кожен з придбаних кисневих концентраторів – на 10 літрів. Вони оснащені індикаторами чистоти повітря. Такі апарати виділяють кисень із навколишнього середовища, «просіюючи» його за принципом «молекулярного решета». Після – концентрують і подають пацієнту. Кисневі концентратори зараз вкрай затребувані в українських лікарнях, як і апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ). Зниження рівня кисню в крові до небезпечних показників – основна проблема під час лікування хворих коронавірусом.

Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської ОДА:

- Ми вдячні нашим партнерам, які відгукуються на потреби медиків і хворих під час епідемії. Компанії регіону закуповують обладнання, тестові системи та засоби індивідуального захисту. До добрих справ долучився й «АрселорМіттал Кривий Ріг». Цього разу підприємство придбало 100 нових кисневих концентраторів. Вони стануть у нагоді для пацієнтів лікарень Кривого Рогу, які мають проблеми із диханням.

Костянтин Мурашко, начальник Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради:

- За стандартами Міністерства охорони здоров'я України кисень повинен бути підведений до 80% всіх ліжок, задіяних в наданні допомоги пацієнтам з COVID-19. Щоб виконати цю вимогу, з міського бюджету виділяються кошти для відновлення киснепроводів в лікарнях, закупівлю кисневих концентраторів. На сьогоднішній день в Кривому Розі немає пацієнтів, які б потребували кисню, але його не отримали. Але спостерігаючи зростаючу динаміку нових випадків захворювання коронавірусом, нам потрібно грамотно прогнозувати ситуацію і розраховувати свої ресурси. Тому кисневі концентратори, які сьогодні передає «АрселорМіттал Кривий Ріг», це своєчасна допомога для мешканців. Дякуємо підприємству за відчутну підтримку медицини міста.

Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Така вкрай важлива і актуальна поставка – результат співпраці з керівником області Олександром Бондаренко і місцевою владою. Пандемія коронавірусу збільшила соціальну дистанцію між людьми, але об'єднала і загострила соціальну відповідальність бізнесу. Допомога стає життєво необхідною. Сподіваємося, що ця сотня кисневих концентраторів допоможе зберегти людські життя, полегшити стан людей. Кожен вільний подих – це крок на шляху до одужання. Самовідданість медиків, сучасне медобладнання, оптимістичні новини про випробування вакцин, турбота про себе і близьких – все це дуже важливо. Упевнений, що ми подолаємо всі випробування, якщо будемо допомагати один одному і не втрачати сили духу.

Довідка

З початку пандемії «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийняв рішення надавати підтримку місту і медикам. Раніше підприємство закупило і передало Криворізькій інфекційній лікарні три апарати ШВЛ, а також легковий автомобіль для організації обслуговування пацієнтів вдома і оперативної доставки проб в лабораторії Дніпра. Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав міським лікарням 12 тисяч захисних масок і обладнав свої автомобілі швидкої допомоги всім необхідним для перевезення інфікованих коронавірусом.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).