ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» оплатив доставку гуманітарної допомоги з Німеччини до міської лікарні № 10

До Криворізької міської лікарні № 10 прибула гуманітарна допомога від Федеративної Республіки Німеччина. Це більш ніж 130 найменувань медичного і допоміжного обладнання. Витрати за оплату міжнародної доставки взяв на себе «АрселорМіттал Кривий Ріг».


В якості гуманітарної допомоги лікувальний заклад отримав апарат УЗД, розхідники для лабораторії, милиці, коляски, ліжка і матраци, хірургічні інструменти, пристосування для переміщення хворих по сходах, медичний посуд і багато іншого. Ці речі були зібрані німецьким доктором Євгеном Кляйном по всій країні і привезені до Кривого Рогу для допомоги в лікуванні мешканців міста.

Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Ще в липні до «АрселорМіттал Кривий Ріг» звернулося Генконсульство Німеччини з проханням допомогти з відправкою в Україну гуманітарного вантажу. Ми вирішили підтримати ініціативу і оплатили міжнародну доставку. Крім міської лікарні № 10, частину медобладнання отримав фельдшерсько-акушерський пункт села Миролюбівка Гречаноподівської об'єднаної територіальної громади. Для нас велика честь приєднатися до такої важливої справи, завдяки якій умови для лікування стануть більш комфортними і для пацієнтів, і для медиків.

Д-р Штефан Кайль, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (з тимчасовим офісом у Дніпрі):

- Уже багато років триває обмін досвідом між німецькими і українськими лікарями, медсестрами, експертами. Доктор Кляйн неодноразово відвідував Кривий Ріг, проводив операції. У свою чергу, місцеві фахівці їздили на практику до Німеччини. Що ж стосується гуманітарної допомоги, то підтримка «АрселорМіттал Кривий Ріг» виявилася дуже своєчасною і необхідною. Я вдячний підприємству за те, що воно поділяє наше бажання в створенні потужної бази для надання якісної медичної допомоги мешканцям Кривого Рогу.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).