ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Компанія АрселорМіттал відсвяткувала 15-річчя роботи в Україні у форматі онлайн

Цього року виповнилося 15 років з моменту прозорої приватизації «Криворіжсталі» і приходу в Україну іноземного інвестора – компанії АрселорМіттал. З цієї нагоди підприємство організувало масштабний захід у форматі онлайн з розіграшем цінних подарунків.


Прямий ефір зібрав біля екранів тисячі працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг», членів їх родин, а також мешканців міста. Приєднатися міг кожен охочий. З огляду на карантинні обмеження, зараз такий формат є альтернативою масовим оффлайн-заходам, від яких цього року підприємство змушене було відмовитися.

Під час прямого ефіру лунали привітання від генерального директора Мауро Логобардо, топ-менеджерів, партнерів «АрселорМіттал Кривий Ріг». Відбулося нагородження кращих працівників підприємства, переможців онлайн-забігу FAIR RACE. Також ефір прикрасили виступи творчих колективів і популярного українського виконавця Monatik.

Крім того, методом лотереї серед усіх працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» і дочірніх підприємств були розіграні цінні подарунки. Це побутова техніка і електроніка: телевізор, смартфон, ноутбук, планшет, кухонна машина, пилосос, блендер, гриль-барбекю, мультиварка, праска, мікрохвильова піч. Але найбільше пощастило гірнику очисного забою шахтоуправління Олександру Пестову. Він виграв супер-приз від «АрселорМіттал Кривий Ріг» – новий автомобіль Skoda Octavia A8.

Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Я вдячний всьому персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг», що незважаючи на виклики, пов’язані з пандемією, ми разом навесні подолали перший стресовий етап і зберегли стабільну роботу підприємства. Ми не відмовилися від своєї стратегії сталого розвитку,  продовжили впровадження інвестпроектів і екомодернізацію.

Україна для мене – одне з найпривабливіших місць для роботи, не дивлячись на великі виклики і той факт, що держава ще тільки-тільки стала на шлях суттєвих реформ. Я постійно знайомлюся тут з молодими, мотивованими професіоналами, які можуть успішно досягати результатів. Зараз це дуже динамічне і привабливе ділове середовище. І цей потенціал в Україні компанія АрселорМіттал розгледіла ще 15 років тому, коли після
прозорої приватизації підприємства прийшла працювати в Кривий Ріг, забезпечуючи новий рівень розвитку для міста і комбінату.

В майбутньому я бачу «АрселорМіттал Кривий Ріг» успішним сучасним підприємством, гордість за роботу якого зігріває кожного нашого працівника.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).