ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав для своїх працівників два нових пасажирських автобуса

Напередодні Нового року автомобільний парк «АрселорМіттал Кривий Ріг» поповнився двома пасажирськими автобусами МАЗ-203115. Вони будуть задіяні для перевезення працівників містом – від зупинки «Плавбасейн» до віддалених цехів. Новий транспорт обійшовся підприємству в 7,8 млн грн.


Автобуси мають сучасну модифікацію і обладнані двигунами німецького виробництва. Кожен з них розрахований на 36 посадочних місць, а в цілому, вміщує близько 100 пасажирів. Передбачене місце для інвалідів. Для безпеки і комфорту водіїв в транспорті є GPS-навігація, а також камери відеоспостереження, які допомагають контролювати ситуацію як на дорозі, так і в пасажирському салоні.

Сьогодні автобуси здійснили свій перший символічний рейс, стартувавши з нової автопарковки, яка нещодавно була побудована за мозаїчною стелою біля управління підприємства. Вона розрахована на 148 автомобілів, обладнана системою сучасного освітлення з використанням енергозберігаючих ламп, засобами пожежної безпеки. На всю площу автопарковки нанесена розмітка. А для безпеки транспорту тут передбачена система відеоспостереження.

Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Не дивлячись на кризу, викликану пандемією коронавірусу, «АрселорМіттал Кривий Ріг» спільно з ПО ПМГУ продовжує програму з оновлення пасажирського автотранспорту. Два сучасних МАЗа, які ми придбали напередодні новорічних свят, стануть відмінним поповненням автопарку, покращать комфорт і безпеку під час перевезення працівників підприємства за одним із найбільш протяжних маршрутів. Поступово оновлюючи робітничий транспорт, нам вдається підвищувати якість перевезень для наших людей.

Крім того, з огляду на зростаючі потреби працівників, які користуються особистим транспортом, щоб дістатися до роботи і назад, ми вирішили обладнати нову додаткову автопарковку площею 4100 кв. метрів. Практично всі будівельні роботи виконувалися власними силами і з використанням матеріалів і техніки «АрселорМіттал Кривий Ріг». В цілому, для цього знадобилося близько 4 млн грн.

Довідка

На початку 2020 року автопарк «АрселорМіттал Кривий Ріг» також поповнився пасажирським автобусом великої місткості МАЗ-107485. Він став до пари МАЗу цієї ж модифікації, придбаному підприємством наприкінці літа 2018 року.

Для своєчасної доставки персоналу до місця роботи щодня на лінію виходять близько 40 пасажирських автобусів «АрселорМіттал Кривий Ріг».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).