ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» допоміг у створенні соціального центру для «Сонячних дітей Криворіжжя»

«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує підтримувати громадські організації для дітей з особливими потребами. Сьогодні в місті відкрився соціальний центр для допомоги дітям і людям з синдромом Дауна. Щоб зробити в приміщенні ремонтні роботи і закупити меблі, підприємство виділило благодійній організації «Сонячні діти Криворіжжя» понад 80 тис. грн.


Ще два роки тому приміщення центру, що знаходиться за адресою вул. Героїв АТО, 43, було непридатним для проживання. За цей час власними силами членів організації і за рахунок благодійників вдалося встановити двері і вікна, перекрити дах, підключити електро- і водопостачання. Цього року через нестачу коштів виникла проблема щодо подальшого виконання внутрішніх ремонтних робіт, придбання столів, стільців, інвентарю, елементів сантехніки і освітлення. За допомогою «Сонячні діти Криворіжжя» звернулися до адміністрації «АрселорМіттал Кривий Ріг», яка підтримала ініціативу і виділила необхідні гроші.

Сьогодні представники підприємства приїхали вже в оновлений соціальний центр, щоб подивитися на результати ремонтних робіт і привітати «сонечок» з наступаючими новорічними святами. В якості подарунків діти отримали понад 40 солодких наборів. Крім того, з ініціативи колективу цеху підготовки составів «АрселорМіттал Кривий Ріг» в соціальному центрі тепер з'явиться новий телевізор. Його придбали на частину коштів, які підрозділ отримав за підсумками мотиваційного конкурсу з охорони праці.

Наталія Мельничук, голова БО «Криворізька міська організація допомоги дітям і людям із синдромом Дауна «Сонячні діти Криворіжжя»:

- Відкриття соціального центру було пріоритетним завданням нашої організації, адже зараз в місті немає установ комунальної або приватної власності для реабілітації, занять і розвитку саме для дітей і молоді з синдромом Дауна. Тому ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» – нашим давнім друзям і партнерам – за те, що допомогли нам стати на крок ближче до цієї мети. Новий центр стане простором для спілкування, щомісячних «сонячних» зустрічей, функціонування молодіжного клубу, психологічної підтримки батьків, навчання фахівців, які працюють з особливими дітками. Сподіваємося, це підвищить інформованість суспільства і приверне увагу до потреб і проблем людей із синдромом Дауна.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).