ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» подарує понад 1 100 солодких наборів маленьким криворіжцям і дітям Широківського району

До Дня Святого Миколая «АрселорМіттал Кривий Ріг» підготував понад 1 100 солодких сюрпризів для дітей, в першу чергу, пільгових категорій. Це маленькі криворіжці з особливими потребами, з багатодітних та малозабезпечених сімей, вихованці соціальних установ – сироти та позбавлені батьківського піклування. Також подарунки отримають діти, що проживають в селах Широківського району.


Сьогодні представники підприємства передали майже 200 подарунків до центру соціально-психологічної реабілітації та криворізької спеціалізованої школи «Сузір'я». А працівники гірничого департаменту за традицією привітали дітлахів з підшефної криворізької гімназії № 98 (раніше – школа-інтернат № 9).

Крім того, підприємство підтримало своїх давніх партнерів – громадські організації «Сонячні діти Криворіжжя», «Особливий дотик» і «Фонд об'єднаних сердець», яким передало 198 солодких наборів для діток з особливими потребами.

А в понеділок півтисячі солодких наборів відправляться до Широківського району, щоб порадувати місцевих жителів. Це діти, які проживають в населених пунктах Новолатівської і Гречаноподівської об'єднаних територіальних громад.

Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- В цьому році солодкі новорічні подарунки від «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримають майже 15 000 дітей працівників. Але як соціально відповідальне підприємство ми також намагаємося підтримувати діток наших містян. В тому числі тих, хто, на жаль, позбавлений родинного тепла і знаходиться в непростих життєвих обставинах. Сподіваємося, що подарунки від «АрселорМіттал Кривий Ріг» потішать їх і створять відповідний настрій перед наступаючими святами. Ми щиро бажаємо, щоб діти завжди відчували турботу дорослих, росли здоровими та щасливими.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).