ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

За підтримки «АрселорМіттал Кривий Ріг» в університеті економіки і технологій відкрили мультимедійну аудиторію

На базі Технологічного інституту, який входить до складу Державного університету економіки і технологій, створено сучасний конференц-зал. На реалізацію проекту для студентів «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив 170 тисяч гривень.


Мультимедійна аудиторія оснащена за останнім словом техніки: в залі встановили інтерактивний проектор, систему відео-конференції, аудіосистему і PTZ-камеру з високою дозвільною здатністю.

Устаткування дозволяє використовувати технології доповненої реальності в навчальному процесі. Таким чином студенти будуть адаптовані до виробничих умов на підприємстві ще до того, як потраплять на практику.


Крім того, в цій сучасної аудиторії планують проводити онлайн-конференції, лекції та семінари. Це дасть можливість забезпечити онлайн-участь майбутніх металургів в процесі монтажу устаткування на виробничих майданчиках, його розробці, при контролі технологічних процесів, а також побувати на віртуальних екскурсіях на провідних підприємствах галузі.

Валентин Орлов, проректор з науково-навчальної та виховної роботи ДУЕТ:

- Дистанційна освіта - це тренд, і в майбутньому він буде істотно розвиватися. Всесвітня пандемія прискорила ці процеси у сфері освіти, і ми сьогодні бачимо, що без цього обійтися не можна. І мультимедіа - це вже такий звичний педагогічний інструмент, як крейда, дошка або персональний комп'ютер. Дуже раді, що ми сьогодні змогли доторкнутися до цих технологій за підтримки наших партнерів - «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ми цінуємо таку можливість і хочемо, щоб технологізація освіти відбувалася одночасно з процесом комунікації з потенційними роботодавцями наших майбутніх випускників.

Юлія Чермазович, директор по персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- У сучасному світі кожен вуз конкурує за своїх студентів. Тому умови, які обирає молодь, дуже важливі. Адже якщо приємно приходити до вузу, в якому ти вчишся, де є сучасні та доступні локації для навчання, то тобі буде цікаво вчитися. А інтерес до професії - це запорука успіху. Тому нам неймовірно приємно, що ми спільно з нашим давнім партнером - Технологічним інститутом - відкрили таку прекрасну аудиторію. Тут є найсучасніше обладнання для якісної підготовки фахівців металургійної галузі.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).