ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У 2021 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» витратить на медичне страхування своїх працівників понад 18,3 млн грн

«АрселорМіттал Кривий Ріг» і СК «Країна» підписали договір на 2021 рік з добровільного медичного страхування, страхування від нещасних випадків та страхування здоров‘я на випадок хвороби. Бюджет на страхування працівників (включаючи дочірні підприємства) складе понад 18,3 млн грн.

Основні опції медичного страхування - стаціонарна, поліклінічна та швидка допомога, денний стаціонар, обстеження, забезпечення пацієнтів медикаментами та витратними матеріалами для лікування.

Крім основних опцій існує понад  20 додаткових програм страхування, наприклад, проведення операцій на коронарних судинах, лікування аневризм головного мозку та інше. Деякі захворювання мають ліміти з виплат на одного працівника. Зокрема, сума на лікування онкологічної патології, туберкульозу, цукрового діабету, вірусного гепатиту А і В  становить 70 тис. грн. Ліміт на лікування офтальмологічних захворювань - 25 тис. грн, на забезпечення металоконструкціями та інструментами при проведенні операцій з їх використанням – 25 тис. грн.  

Договір на 2021 рік в умовах пандемії надає працівникам підприємства нові можливості. Це - діагностика коронавірусної інфекції. Обстеження при підозрі на COVID-19 або вже за наявності діагнозу страхова компанія організовує та покриває у межах 1 000 грн на особу (при наявності корпоративного ліміту).

Максимальна сума на лікування або обстеження на кожного працівника «АрселорМіттал Кривий Ріг» за рік при настанні страхового випадку становить 100 тис. грн.

Довідка:
З програми медстрахування працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

При встановленні інвалідності 1, 2 і 3 групи (в тому числі зміна групи інвалідності на групу з більшою втратою працездатності) за захворюванням (крім професійного) або в результаті побутового нещасного випадку:
* I група - 50 тис. грн
* II група - 20 тис. грн
* III група - 10 тис. грн
(Виплати здійснюються в рамках страхової суми).

При нещасному випадку (побутовому), що привів до смерті, одноразова допомога родичам складе 100 тис. грн.

Якщо стався нещасний випадок на виробництві (виробнича травма), страхова компанія узгоджує екстрену госпіталізацію потерпілого, покриває витрати на його обстеження та лікування. Йому надається екстрена допомога, включаючи операції різного роду.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).