ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ЕКОМІСТО: ще дві ідеї криворіжців втілилися в життя за підтримки «АрселорМіттал Кривий Ріг»

За гранти підприємства в рамках проекту «Екомісто» реалізовані ще дві соціальні ініціативи жителів Кривого Рогу.
У мікрорайоні Східний-1 вирішили давню проблему - облаштували контейнерний майданчик біля житлових будинків №№ 25 і 27 на бульварі Європейський.

Питання складування побутових відходів тут стояло гостро, розповідає мешканка будинку, автор проекту Ірина Джулаєва. Зона для сміття знаходиться по червоній лінії, і круглий рік при сильних поривах вітру побутове сміття і пакети розліталися по прибудинковій території. Це приносило дискомфорт місцевим жителям і псувало зовнішній вигляд двору, який розташований на в'їзді в мікрорайон Східний-1.
Для благоустрою зони були потрібні чималі кошти, тому активні жителі вирішили взяти участь в проекті «Екомісто», який проводив «АрселорМіттал Кривий Ріг». На втілення задуманого отримали від підприємства грант - майже 100 тисяч гривень.

Ірина Джулаєва, мешканка будинку №27 на бул. Європейський, автор проекту:

- Я живу в цьому будинку вже тридцять років і все сміття, що розноситься людьми і вітром на прибудинкову територію, завжди дуже дратувало. Як би не прибиралася територія, вона завжди було захаращена. Це приносило тільки негативні емоції. Так і народилася ідея зробити цей майданчик елементом благоустрою, щоб людям було комфортно. Завдяки комплексному підходу до реалізації цього проекту нам вдалося створити комфортні умови для трьох тисяч мешканців прилеглих будинків, які користуються цим майданчиком.
На кошти від підприємства мешканці підготували територію до благоустрою і закупили бетонні вазони. На реконструйований майданчик за рахунок міської програми благоустрою встановили антивандальні бокси. Навесні місцеві жителі планують озеленити територію - посіють траву, облаштують клумби і «зелений паркан» з квітучих чагарників.

Цього року істотно прикрасити і озеленити двір вдалося і жителям будинку №8 на бульварі Маршала Василевського. Завдяки перемозі в проекті «Екомісто» тепер мають 10 нових лавочок біля під'їздів, а прибудинкова територія прикрашена красивими кашпо з квітами, на ній висаджені зелені насадження з десятків видів рослин. Двір буде квітучим увесь рік: навесні зацвіте форзиція, тюльпани і крокуси, влітку буде радувати рожевий сад, гербери і лаванда, взимку - горобина, хвойні дерева, блакитний ялівець.

Лариса Денисова, жителька будинку №8 на бул. Маршала Василевського, автор проекту:

- Нашому будинку 44 роки. За цей час все приходить в непридатність, на жаль, так сталося і з нашими лавочками. Як ми їх не ремонтували, вид залишався дуже негарний. Крім того, на деяких клумбах просіла земля, деякі стали лисуватими. Тож ми задумалися над тим, як би це все нам оновити. На жаль, це коштує дуже дорого, і ми не змогли зібрати гроші. В цей час в Кривому Розі розпочався проект «Екомісто» від «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ми з великим задоволенням вирішили взяти в ньому участь і перемогли. З нашого будинку бере початок Покровський район, так що тепер він буде зустрічати всіх гостей красивим і затишним двором. Ми дуже задоволені, що змогли реалізувати свою мрію.

Нагадаємо, проект «Екомісто» від «АрселорМіттал Кривий Ріг» спрямований на підтримку соціально-екологічних ініціатив городян. За фінансової підтримки підприємства в Кривому Розі небайдужі жителі висадили алею сакур на набережній в парку ім. Богдана Хмельницького, провели екологічний фестиваль, створили сучасну зону відпочинку в мікрорайоні Східний-2,3. На грант від підприємства в школі №19 придбали техніку для прибирання та переробки опалого листя.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).