ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав поліклініці № 5 матеріали для діагностики коронавірусу методом ПЛР

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав тест-системи, реагенти та витратні матеріали для діагностики коронавірусної інфекції методом ПЛР на загальну суму близько 360 тис. грн. З їх допомогою Криворізька міська поліклініка № 5 зможе зробити понад 1000 досліджень.

Олександр Клітний, в.о. директора Криворізької міської поліклініки № 5:

- Наша лабораторія першою в місті почала робити ПЛР-тести для визначення COVID-19. На сьогоднішній день це, дійсно, найбільш точний і надійний метод діагностики. Для цього у нас є необхідне сучасне обладнання, наприклад, апарат виробництва США. Значення своєчасного визначення коронавірусу важко переоцінити, адже таким чином можна перервати ланцюжок заражень, що дуже важливо для ефективної боротьби з пандемією. Тому ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за надану допомогу. Нещодавно ми отримали вже другу партію матеріалів, які дозволять нам зробити 600 тестів.

Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- З початку пандемії «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийняв рішення надавати підтримку місту і медикам. Раніше підприємство закупило і передало Криворізькій інфекційній лікарні три апарати ШВЛ, а також легковий автомобіль для організації обслуговування пацієнтів вдома. Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав міським лікарням 12 тисяч захисних масок, 100 кисневих концентраторів, обладнав свої «швидкі» всім необхідним для перевезення інфікованих коронавірусом.

Вся ця допомога, здебільшого, актуальна вже на етапі лікування людей. Але в боротьбі з пандемією не менш важливий перший етап – якісна діагностика. Тому, усвідомлюючи свою відповідальність перед мешканцями Кривого Рогу, підприємство придбало для поліклініки № 5, в якій також обслуговуються наші працівники і їх сім'ї, необхідні тест-системи, реагенти та витратні матеріали для ПЛР-досліджень. Сподіваємося, що це важлива і своєчасна підтримка медицини міста.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).