ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У 2020 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» спрямував на поліпшення соціально-побутових умов для працівників понад 58 млн грн

«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує реалізацію програми з поліпшення робітничого побуту. У 2020 році на ремонт соціально-побутових приміщень та благоустрій об'єктів соціальної сфери, що знаходяться на території підприємства, було спрямовано понад 58 млн грн.

Одним із наймасштабніших у 2020 році став капітальний ремонт адміністративно-побутового комплексу (АПК) цеху водопостачання. Тут оновили всі приміщення: роздягальні, душові, санвузли, кімнати для змінно-зустрічних зборів і прийому їжі, диспетчерську, кабінети. Під час робіт використовувалися сучасні енергозберігаючі матеріали і технології, встановлені нові меблі.

Покращення торкнулися й інших підрозділів «АрселорМіттал Кривий Ріг». Наприклад, для працівників залізничного цеху № 2 побудували новий АПК – сучасний модульний будинок площею 165 кв. м з усіма зручностями. А у конвертерному цеху завершили масштабний проект із заміні покрівлі основних корпусів.

Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- В «АрселорМіттал Кривий Ріг» завжди приділяється особлива увага умовам, в яких працюють наші люди. Завдання підприємства – створити для них комфорт, тому щорічно на це спрямовуються значні кошти.

У 2020 році в рамках соціального діалогу з ПО ПМГУ було прийнято рішення про виділення додаткових коштів із соцбюджету на виконання ремонту об'єктів. Це стало можливим завдяки перерозподілу витрат, спочатку запланованих на утримання дитячих таборів, турбаз і пансіонатів, які ми змушені були не відкривати влітку через пандемію коронавірусу.

Проте такий ефективний перерозподіл бюджету надав нам можливість додатково відремонтувати не тільки санітарно-побутові приміщення, а й привести до ладу інші соцоб'єкти. Наприклад, розширити автопарковки для наших працівників біля управління підприємства і шахтоуправління гірничого департаменту.Під час капремонту в АПК цеху водопостачання встановлено 120 шаф для одягуНовий АПК для ЗЦ № 2 – це капітальний одноповерховий будинок загальною площею 165 кв.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).