ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У 2020 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестував у соціальну сферу понад 424,8 млн грн

Одним із пріоритетів «АрселорМіттал Кривий Ріг» є дотримання високих соціальних стандартів. У 2020 році, незважаючи на пандемію коронавірусу і пов'язані з нею обмеження, в покращення соціальних умов було інвестовано понад 424,8 млн грн, в тому числі, 33,7 млн грн (8% від загальної суми) шляхом перерахування первинним профспілковим організаціям підприємства.

Щорічно значну частину коштів підприємство спрямовує на відпочинок і оздоровлення своїх працівників і членів їх сімей. У 2020 році на виконання рішень Міністерства охорони здоров'я, пов'язаних з протидією поширенню COVID-19, «АрселорМіттал Кривий Ріг» був змушений скасувати літні заїзди в дитячі оздоровчі табори і пансіонати, не відкривати заміські бази відпочинку. А санаторій-профілакторій «Джерело» в рамках співпраці з містом був перепрофільований в обсерваційний центр. Проте підприємство все ж передбачило для своїх працівників можливість компенсації частини витрат за самостійно організований відпочинок у період їх відпустки.

Зміна роботи зовнішніх соціальних об'єктів дала можливість перерозподілити вивільнені кошти в розмірі 63,6 млн грн на інші важливі цілі. Зокрема, в процесі соціального діалогу з ПО ПМГУ було вирішено направити їх на ремонт автодоріг на комбінаті, підземного переходу на території аглоцеху № 3, розширення автостоянки біля управління підприємства. Подбали і про стан літніх об'єктів: реконструювали балкони корпусу в дитячому оздоровчому таборі «Парус», демонтували старі будиночки на території заміських баз відпочинку і приступили до монтажу 23-х нових. Ще частина коштів була спрямована на профілактику COVID-19, в тому числі, придбання реагентів для діагностики методом ІФА, яку працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть пройти безкоштовно за направленням лікаря в поліклініці гірничого департаменту. 29,6 млн грн було додатково спрямовано на поліпшення соціально-побутових умов для працівників. Наприклад, вдалося замінити систему опалення в депо з ремонту локомотивів залізничного цеху № 2, відремонтувати гардеробні та душові в адміністративно-побутовому комплексі транспортного департаменту, встановити антивандальні санвузли та модульні побутові приміщення в залізничних цехах, замінити м'які покрівлі адміністративно-побутових приміщень, в тому числі, над другим блоком конвертерів. У цілому, в покращення умов робітничого побуту «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив понад 58,9 млн грн.

Як і раніше, одним із важливих напрямків соціальної політики в 2020 році було здоров'я працівників і запобігання професійним захворюванням, проведення медичних профоглядів. На утримання двох поліклінік і мережі здоровпунктів по всьому підприємству направлено 60,8 млн грн. Витрати на добровільне медичне страхування своїх працівників склали понад 14,1 млн грн.

Транспортні перевезення до місця роботи і назад, зокрема, організація додаткових рейсів у період суворого карантину навесні 2020 року, обійшлися підприємству в 33,1 млн грн, надання послуг з харчування працівникам – в 35,2 млн грн, утримання ПК металургів – в 12,4 млн грн. Відрахування профспілковим організаціям для проведення культурно-масових, спортивних заходів, оздоровлення працівників та членів їх сімей склали понад 17 млн грн.

Сума різних соціальних виплат у 2020 році склала 44,3 млн грн. Традиційно до початку навчального року компанія надала матеріальну допомогу окремим категоріям працівників: одиноким матерям і одиноким батькам, вдовам, вдівцям, опікунам, багатодітним сім'ям. Виплата проводилася на дітей віком до 16 років. Були придбані і новорічні подарунки для дітей працівників віком від 1 до 15 років.

У 2021 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує зберегти свої соціальні програми, а також запропонувати нові проекти для працівників, членів їх сімей та мешканців міста.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).