ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Центр надання послуг «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує оформлення «Картки криворіжця»

З 18 березня у центрі надання послуг «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводиться прийом городян для оформлення «Картки криворіжця». Цей проект підприємство реалізує спільно з міською адміністрацією. Подати документи у «Єдиному вікні» можуть як працівники меткомбінату, так і всі працездатні мешканці міста.

Процес прийому документів організовано максимально зручно для відвідувачів з урахуванням усіх вимог в умовах карантину. Виділені окремі вісім робочих місць для спеціалістів «Єдиного вікна». Для отримання безкоштовної багатофункціональної електронної «Картки криворіжця» необхідно підготувати стандартний набір документів – оригінали та копії паспорта громадянина України та ідентифікаційний код.


Юлія Чермазович, директор з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:
– Центр надання послуг «Єдине вікно» нашого підприємства працює вже не один рік. За цей час ми автоматизували багато послуг для працівників. І наразі це швидкі та комфортні процеси. Тому прохання мерії допомогти в організації пункту прийому документів для оформлення «Картки криворіжця» не стало для нас проблемою. Ми швидко підготували необхідне програмне забезпечення, завдяки чому тривалість подачі документів у «Єдиному вікні» складає 5-7 хвилин. Не потрібно нікуди їхати, все відбувається у звичному місці та режимі. Наші працівники вже звикли до високого рівня надання послуг, тому ми з радістю підтримали цей проект.

Костянтин Павлов, міський голова Кривого Рогу:
– Ми робимо все, щоб мешканці міста могли максимально оперативно та зручно отримати свою «Картку криворіжця» для безкоштовного проїзду. Кривий Ріг є першим містом в Україні з такою ініціативою - це дійсно пілотний проект у масштабах країни. Станом на сьогодні, «Картку криворіжця» вже отримали 154 тисяч мешканців з числа пільговиків та дітей шкільного віку. Також у місті ми організували додатково 71 пункт прийому документів для виготовлення "Картки криворіжця" - причому ми робимо це безкоштовно. У тому числі і у центрі надання послуг «АрселорМіттал Кривий Ріг», щоб працівники підприємства могли максимально зручно для себе оформити Картку. На сьогодні вже понад 1 600 заводчан подали заяви. Пункти працюють по всьому місту, кожен може оформити Картку, і це надасть можливість для безкоштовного проїзду у комунальному транспорті. До речі, для зручності городян заяву можна подати онлайн через «портал криворіжця», не виходячи з дому.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).