ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» направить 8 мільйонів гривень на ремонт відділення «тисячки»

Згідно з Меморандумом між «АрселорМіттал Кривий Ріг» і міською адміністрацією Кривого Рогу, в 2021 році компанія направить 100 мільйонів гривень на реалізацію соціальних проектів в місті. Один з них - масштабний ремонт відділення міської лікарні №2.

16 квітня, 2021 р. Підприємству важливо надати підтримку криворізьким медикам, підвищити якість медобслуговування, створити комфортні умови для прийому і лікування пацієнтів, а також для роботи медперсоналу. Особливо, в умовах пандемії COVID-19, коли навантаження на систему охорони здоров'я значно зросло.

Міська лікарня №2 - один з небагатьох закладів, який на сьогоднішній день надає багатопрофільну медичну допомогу пацієнтам, які не хворі на коронавірусну інфекцію. У медзакладі було «законсервоване» відділення, яке певний час не функціонувало. «АрселорМіттал Кривий Ріг» спільно з міською владою вирішили відремонтувати старі приміщення під потребу медиків.

Ремонтні роботи стартували в квітні і будуть закінчені до осені. Зараз на об'єкті закінчуються демонтажні роботи. Намічено масштабний фронт робіт по заміні інженерних комунікацій, сантехнічного обладнання, вікон і дверей.
Костянтин Бєліков, заступник міського голови Кривого Рога:

- Завдяки меморандуму, який підписав міський голова Костянтин Павлов з керівництвом «АрселорМіттал Кривий Ріг», ми ремонтуємо відділення у 2-й міській лікарні. Це вкрай необхідна допомога. Особливо, тоді, коли йде навантаження на усі відділення. Нове відремонтоване відділення буде відповідати сучасним світовим нормам, а зі свого боку ми будемо намагатися робити все, щоб медична допомога була на якісному рівні. Наразі «тисячка» одна з небагатьох лікарень міста, яка надає багатопрофільну медичну допомогу мешканцям нашого міста, які не хворі на ковід. Це питання на особистому контролі у мера Костянтина Павлова.

Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Згідно з Меморандумом про співпрацю з міською адміністрацією в цьому році «АрселорМіттал Кривий Ріг» направить на соціальні проекти 100 мільйонів гривень. Буде кілька напрямків, зокрема велику увагу ми приділимо підтримці сфери охорони здоров'я. У такій складній ситуації, в умовах пандемії, ми вважаємо своїм обов'язком вкласти кошти в розвиток медичної інфраструктури Кривого Рогу. Компанія профінансує масштабний ремонт відділення у другій міській лікарні. Тут буде створено нове сучасне відділення, з комфортними умовами як для медперсоналу, так і для пацієнтів. У цей проект «АрселорМіттал Кривий Ріг» направить 8 мільйонів гривень.
Довідково:

«АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно надає істотну допомогу сфері охорони здоров'я, допомагає медичним установам в придбанні сучасного високовартісного обладнання для діагностики та лікування, а також в проведенні ремонтів приміщень.
Так, в 2020 році підприємство допомогло придбати спеціальне обладнання і відремонтувати дві палати в опіковому відділенні в міській лікарні №2. В онкологічному диспансері за рахунок коштів компанії встановили апарат УЗД і сучасне медичне обладнання.
Крім цього, в минулому році підприємство розпочало фінансування одного з найбільших соціальних проектів в Україні - будівництва сучасного онкологічного центру в Кривому Розі.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).