ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» оновив систему теплопостачання Широківської районної лікарні

«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує реалізацію масштабних соціальних проектів в місті та регіоні. Компанія направила майже 6 млн грн на будівництво нової енергоощадливої котельні для центральної районної лікарні смт Широке. Тепер з теплом і комфортом працюватимуть усі відділення лікарні, яка щорічно приймає понад 70 тисяч пацієнтів.Пряма мова Миколи Лукашука, голови Дніпропетровської обласної ради:

- Такі проєкти - приклад цивілізованого підходу у стосунках між владою, громадою та соціально-відповідальним бізнесом. Завдяки злагодженому партнерству, лікарня в Широкому отримала сучасну енергоефективну котельню, яка не тільки зробить приміщення медзакладу в рази теплішим, а й дозволить зекономити чимало коштів. Дякуємо нашому партнерові - компанії АрселорМіттал, яка вже не вперше допомагає у будівництві важливих для громади об’єктів.Деталі: Нова котельня працює з використанням альтернативних видів опалення замість газу. Тут використовуються твердопаливні котли з автоматичною подачею пелетів – із залишків сільськогосподарського виробництва, а саме – соломи, відходів соняшника, кукурудзи. Фахівці зможуть оперативно управляти потужністю котельні в залежності від сезону та при цьому суттєво економити енергоресурси.Пряма мова Артема Філіп’єва, заступника генерального директора з правових питань, питань взаємодії з державними органами та комунікацій «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Сучасна медицина неможлива без комфортних умов для пацієнтів. Нова котельня для лікарні – це наш внесок в комфорт і здоров’я мешканців Широківської, Гречано-Подівської та Новолатівської громад. Завдяки котельні лікарня більше не залежатиме від постачань газу і його цінових коливань, і це є ще одним кроком сталого розвитку для важливого для нас регіону.Передісторія: Стара газова котельня, що працювала раніше в Широківській районній лікарні, давно застаріла, її коефіцієнт корисної дії - 40%. Це призводило до значних втрат тепла та газу. Газова котельня на двох старих котлах потребувала 1,5 мільйона державних коштів на рік - на утримання та закупівлю блакитного палива. Відтепер, за прогнозами фахівців, щомісяця тут зможуть економити до 200 тис. грн на паливі.

Довідка: Реконструкція котельні в смт Широке стала одним з проектів, які поєднує Договір про соціальне партнерство «АрселорМіттал Кривий Ріг» с адміністрацією Широківскього району. За рік пандемії COVID-19 підприємство передало громадам Кривого Рогу та новоствореного Криворізького району автомобілі швидкої допомоги, кисневі концентратори, медичні маски. Впродовж 15 років роботи в Україні компанія АрселорМіттал направила близько 354 млн грн на реалізацію проектів у рамках соціального партнерства з містом і регіоном. Основними напрямками соціальних ініціатив підприємства є охорона здоров'я, освіта, розвиток місцевих громад та екологія.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).