ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» стартує дитячий оздоровчий сезон

Гарні новини оздоровчого сезону-2021 набирають обертів! Услід за турбазами «АрселорМіттал Кривий Ріг» з липня відкриває свої дитячі оздоровчі табори «Парус» та «Буревісник». За все літо близько трьох з половиною тисячі дітей віком від 7 до 15 років відпочинуть на морському узбережжі. Цей літній сезон у дитячих таборах розбито на три зміни тривалістю 15 днів кожна.Український уряд продовжив карантин до 31 серпня цього року. При цьому Міністерство охорони здоров'я України дозволило завантаження дитячих оздоровчих таборів і центрів на 50%. Саме тому адміністрація «АрселорМіттал Кривий Ріг» і профспілкові комітети спільно вирішили використати увесь потенціал оздоровчих комплексів саме на дитячий відпочинок. Цього року,  додатково,  ще й корпуси двох пансіонатів підприємства прийматимуть маленьких гостей, замість дорослих. Це дасть можливість оздоровити якнайбільше дітей, враховуючи усі карантинні обмеження.

Усі діти застраховані коштом «АрселорМіттал Кривий Ріг». Страхова сума на одну застраховану дитину складає 15 000 грн на одну зміну. Їм гарантовано надання медичних послуг, медикаментів, необхідних медичних матеріалів при виникненні гострого або загостренні хронічного захворювання, а також у разі отримання травм.

Путівки для дітей працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» реалізовуються за пільговою вартістю («Парус» - 1 500 грн, «Буревісник» - 1 200 грн за путівку). У цьому році вартість путівки зросла лише на 5%, не зважаючи на суттєве зростання загальних витрат компанії на забезпечення роботи оздоровчих комплексів. Подати заявку на путівку працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Стіл Сервіс», «Ливарно-механічного заводу» можуть через AMKR Telegram Bot або звернувшись у центр надання послуг «Єдине вікно» з 22 червня.

Юлія Чермазович, директор із галузевих відносин і соціального розвитку «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Епідеміологічна ситуація в Україні поступово покращується, з 17 червня на всій території країни встановлено «зелений» рівень епіднебезпеки. Це сповнює таким довгоочікуваним позитивом наше повсякденне життя, і нарешті у нас є можливість повернути нашим дітям морський відпочинок і розваги, за якими вони так сумували. Цей сезон все ж особливий, не схожий на усі попередні. Проте ми докладемо максимум зусиль, щоб літо наших працівників та їхніх дітей було здоровим, безпечним та радісним.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).