ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Сезон відпочинку стартував – турбази відкрито!

Адміністрація «АрселорМіттал Кривий Ріг» та профспілкові комітети ухвалили спільне рішення  про відкриття заміських баз відпочинку підприємства.Сьогодні, 18 червня, першими відкрилися заміські бази відпочинку «Світанок» та «Хвиля», а «Мар’янівка» почне приймати гостей орієнтовно з 25 червня. Процедура оформлення путівок для працівників підприємства залишається традиційною. Оформити путівку можна вже з 18 червня з 9.00 у центрі надання послуг «Єдине вікно». Скористатися можливістю відпочинку на заміських турбазах підприємства можуть працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Стіл Сервіс», «Ливарно-механічного заводу» та члени їхніх родин (чоловік / дружина, діти віком до 18 років і діти - студенти денної форми навчання віком до 23 років).

Юлія Чермазович, директор із галузевих відносин і соціального розвитку «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Наші бази відпочинку виходять із карантинної паузи і знову починають працювати. Це приємна новина для усіх працівників підприємства та їхніх родин. Бази повністю облаштовані для прийому відпочивальників, адже готувати їх до літнього сезону ми традиційно почали ще з березня. Гостей зустрічатимуть не тільки облаштовані території, яскраві квітники, затишні куточки відпочинку, а й зручні та безпечні побутові умови та цьогорічні новинки – нові будиночки, відремонтовані пішохідні доріжки, новий водовід та облаштовані пляжі. Щиро сподіваюсь, що майбутній відпочинок буде для всіх по-справжньому комфортним та безпечним. Та пам’ятаємо, що це не в останню чергу залежить й від кожного з нас. Гарного усім відпочинку та доброго настрою!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).