ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» вперше відправив морським транспортом з Миколаєва рекордну партію металопродукції

Одразу 46 000 тон металу відвантажені на великотоннажне судно Prionas, яке вирушило до Італії

Більшу частину своєї продукції «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвантажує споживачам через стивідорну компанію «Нікмет-Термінал» Миколаївського морського порту. Глибина біля причалу (осаду) становить 10,3 метра, що до недавнього часу не дозволяло транспортувати продукцію великовантажними судами. Продукцію підприємства відвантажували судами вантажопідйомністю до 36 000 тон. Переступити цю межу допомогло нове рішення - відвантаження у два етапи: безпосередньо з причалу та з рейду (Банка Трутаєва).Спочатку 37 700 тонн металопродукції завантажили біля причалу «Нікмет-Терміналу». Навантаження здійснювали трьома-п'ятьма кранами у грейферному режимі та ковшами на судно Prionas, загальна довжина якого 190 метрів. Інтенсивність навантаження склала 18 000 тн/добу. Потім судно вивели на зовнішній рейд і за дві доби з барж довантажили решту обсягу 8 300 тонн за допомогою плавкранів. Інтенсивність навантаження на рейді склала 5 тисяч тонн, і є перспективи її збільшення.

Діана Мєдвєдь, директор з логістики «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Навантаження на рейді широко поширено у зернових вантажовідправників. Однак металопродукцію на рейді Миколаєва таким чином завантажили вперше у нашій країні. Ми бачимо великі перспективи в цьому напрямку, адже постійно працюємо над тим, щоб клієнти отримували своє замовлення якомога швидше, а витрати на логістику знижувалися. Тепер ми зможемо транспортувати нашу металопродукцію з «Нікмет-Терміналу» ще й великовантажними судами. Хочу подякувати нашим партнерам - АСК «Укррічфлот» - які забезпечили транспортування та рейдову перевалку продукції, а також «Нікмет-Термінал» за високий рівень організації робіт і злагодженість дій. Для нас цей проект був своєрідним викликом, який ми прийняли та успішно реалізували, оскільки працювали як єдина команда. Судно вже прибуло в пункт призначення, наші італійські клієнти задоволені.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).