ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Сьогодні 540 дітей поїхали на відпочинок у табір «Парус» на першу зміну

П’ятнадцять білосніжних автобусів, наче круїзні лайнери, вирушають на світанку у напрямку Чорного моря. Вони везуть дітей співробітників «АрселорМіттал Кривий Ріг» на першу зміну до табору «Парус». Упродовж 15 днів на морському узбережжі відпочиватимуть 540 хлопчиків та дівчаток.

Виїзд о шостій ранку. На обличчі батьків хвилювання, в очах у малечі – очікування пригод. «Я їду до табору вже втретє. Раніше була лише у «Буревіснику», а в «Парусі» ніколи, тому не знаю, як там буде – сподобається чи ні, – каже десятирічна Віолетта Черниш. – Мені подобається брати участь у заходах та квестах, люблю танцювати. А ще подобається купатися та засмагати, і щоби це було одночасно».

«Сподіваємося, дитина отримає позитивні емоції, а ми, батьки, зможемо відпочити та будемо радіти за наших дітей», – говорить мама дівчинки Світлана.Вперше відправляє доньку у табір Юлія Бутенко: «Дуже хвилюємося та переживаємо. Дитина перший раз їде у табір, їй 11 років. Але нас заспокоїли, сказали, що буде батьківська група для спілкування. Донька дуже чекала на сьогоднішній день і в радісному настрої поїхала у табір. Мені буде складнувато без неї, адже вона допомагала нам з молодшим синочком, якому 1 рік та 10 місяців».Разом із батьками проводжають малечу дідусі та бабусі. Юрій Ячишин має онуку, яка ще ніколи не була у «Парусі»: «Проводжаємо онуку Діану, їй 11, вона вперше відпочиватиме у таборі. Давно хотіла, але в минулому році у зв’язку з карантином не вийшло. Сподіваємося, що все буде чудово, принаймні, «Парус» має добру славу. Вдячні комбінату за таку можливість для дитини. Казала, що хоче побути біля моря, поспілкуватися з іншими дітьми. До цього ми були у Карпатах. А ще в Каховці, але ж то не справжнє море. Тож які будуть враження від табору, не знаємо – подзвонить і розкаже».Супроводжують дітей у дорозі молоді та енергійні вожаті, разом із ними директор табору Тетяна Задесенець. Каже, табір – це як дружна родина, і там панує своя особлива атмосфера. «Кожна людина, яка туди їде працювати, дитина, яка їде відпочивати, потрапивши туди одного разу, обов'язково захоче повернутися. Чому? Тому що там особлива атмосфера! В «Парусі» хлопці та дівчата дихають свіжим морським повітрям, заводять нових друзів, спілкуються. І ви знаєте, дружба, яка починається в «Парусі», іноді триває ціле життя. Ось, наприклад, в цьому році з нами їде багато вожатих, які два роки тому були хелперами. Вони вже дружать, і від цього колектив тільки виграє», – сказала керівник табору.Підприємство цього року дало можливість оздоровитися більшій кількості дітей за рахунок ресурсів пансіонатів та відмови від комерційних путівок. У закладах запроваджено антиковідні заходи, адже безпека дітей – це головне. Зокрема, кожен дорослий, який працюватиме у таборі, отримав щеплення від коронавірусу. Крім цього, батьки та інші особи не зможуть провідувати дітей під час відпочинку, щоби не розповсюджувати хворобу.Впродовж цього літа відпочити у двох таборах підприємства зможуть більше 3500 дітей співробітників. Вже 11 липня перших відпочивальників прийматиме оздоровчий табір «Буревісник», розташований на березі Азовського моря.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).