ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

День металурга та гірника 2021 Металургійні «Оскари» та музичне свято для всього міста

Середина літа – найспекотніша пора, але у Кривому Розі - особливо, оскільки саме у цей час місто відзначає День металурга та гірника. Цього року «АрселорМіттал Кривий Ріг» гучно пошумів двічі. Феєричне свято містяни та працівники комбінату обговорюють досі, адже урочистості відбувалися у новому, не типовому, форматі та тривали цілих два дні.

17 липня найкращих працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» чекала церемонія нагородження в стилі «Оскар» у міському кінотеатрі. Під гучні оплески по червоній доріжці пройшли 24 номінанти на найвищу нагороду підприємства – звання «Честь і гордість». Ще 200 співробітників компанії отримали свої заслужені грамоти, подяки, звання та дипломи. В оточенні яскравих спалахів фотокамер наші номінанти разом зі своїми родинами поринули у атмосферу справжнього зіркового життя.

Їх щиро привітав Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Сьогодні в цьому кінотеатрі ми вітаємо справжніх зірок. Завдяки вашій роботі працює це підприємство. Ваші руки приводять обладнання до роботи. Ваш розум створює ідеї. Ваші серця живлять цей завод краще, ніж вугілля або електроенергія. Сьогодні ми дякуємо вам за багато років вашої важкої праці, відданості, знань та досвіду».

18 липня на головній сцені Кривого Рогу відбувся святковий концерт, до якого приєднались близько 40 тисяч мешканців. Запалював серця металургів та гірників найулюбленіший музичний гурт «Океан Ельзи». Святослав Вакарчук заспівав 18 хітів, слова яких кожен присутній знав напам’ять.

Перед початком концерту Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» зі сцени звернувся до усіх присутніх: «АрселорМіттал Кривий Ріг є невід’ємною частиною історії цього міста і нашого спільного майбутнього. Сьогодні – день, щоб це відзначити. Подякувати людям, завдяки яким це місто працює, які створюють опору для української економіки. Ми так довго чекали на цей день. Я щасливий, що ми нарешті можемо відсвяткувати його разом. Для найкращих людей лише найкраща музика! Сьогодні ми всі насолоджуватимемось хітами фантастичних «Океан Ельзи»! Вітаю з Днем металурга та гірника!»

Ми зібрали фото найяскравіших моментів церемонії нагородження та масштабного святкування Дня металурга та гірника 2021.


Найкращих вітаємо оплесками!Начальник відділу управління контролінгу Оксана Винниченко нагороджується за найкращу жіночу роль та тонкий дипломатичний підхід у питаннях контролінгуНачальник відділу правового забезпечення договірної роботи і зовнішньоекономічної діяльності служби з правових питань Андрій Федчишин нагороджується за найкращу режисуру вражаючих договірних досягнень
Святослав Вакарчук - 18 гарячих хітів
«Твої зелені очі..»«Шукай в телефоні мій слід...»«Обійми мене...»«Я не здамся без бою...»"Згадую я очі твої, і все стає мов навпаки - Теплим таким"...Я намалюю той день де вiтаю i Той день де спiваю я»«Підіймали вище неба...»

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).