ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав наступний етап вакцинації від COVID-19

Гірничо-металургійне підприємство одержало нову партію вакцини від Міністерства охорони здоров’я.

Отримати щеплення від COVID-19 можуть працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг», ЛМЗ, «Стіл Сервісу» та підрядних організацій, а також їхні родичі віком від 18 років. Вакцинація відбудеться без реєстрації в поліклініці металургійного виробництва (вул. Криворіжсталі, 5А). З собою треба мати паспорт та ідентифікаційний код.

• 11-13 серпня – Moderna (повторна вакцинація – через 28 днів)
• 16-18 серпня – вакцина уточнюється

Пункт вакцинації працюватиме з 9:00 до 14:00, але щоб гарантовано отримати щеплення, необхідно прийти не пізніше 13:00. Кількість вакцин обмежена!

Вакцина Moderna схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я та рекомендована до захисту від штама «Дельта». Згідно з дослідженнями канадських вчених, ефективність цієї вакцини - 95%. Препарат Moderna став другим у світі після Pfizer, який після третього етапу клінічних досліджень показав високу ефективність у запобіганні зараженню коронавірусом — 94,1%.

Наталя Гардань, головний лікар медичного центру «Стіл сервіс»:
- На жаль, штам «Дельта» вже зареєстровано в Києві, львівській області та на Закарпатті. Вже виявлено 17 випадків і один з них смертельний. Штам дуже активний, рівень зараження в 4 рази вищий за попередній. Протікає хвороба важче. Якщо  люди хворіли 5-7 днів і стан погіршувався на 10-й день, то тепер ми бачимо, що стан хворих погіршується на 2-3 день. У людей падає рівень кисню у крові, вони переходять до реанімації та підключаються до ШВЛ. Вакцина дає нам змогу отримати імунітет не хворіючи.

Дмитро Денисик, заступник начальника доменного цеху №2 з електрообладнання:
- Минулого року я переніс коронавірус в легкій формі, і ті відчуття не хочеться повторювати. Мій керівник хворів на коронавірус у важкій формі і більше двох місяців. Він був у реанімації. Зять мій теж тяжко хворів. Півтора місяця пролежав в інфекційній лікарні. Є також люди, яких я знав, і які померли від коронавірусу. Тому я вакцинуюсь.

Щеплення проти коронавірусу знижує ймовірність заразитися і суттєво знижує імовірність важкого перебігу хвороби чи летального наслідку. Чим більше вакцинується людей, тим міцнішим буде колективний імунітет.

Не відкладайте на потім, бо захворіти можна вже сьогодні!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).