ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відроджує спортивну легенду Кривого Рогу

«АрселорМіттал Кривий Ріг» став генеральним спонсором баскетбольного клубу «Кривбас», який минулого сезону здобув бронзові медалі Вищої ліги. Преміум-спонсор – компанія «АСТ-КОМБІ», офіційний дилер торгової марки SKODA в Україні. Тепер криворізька команда виступає у Суперлізі України, яка розширила свій склад до 12 клубів.

- Ми зацікавилися «Кривбасом» минулого року, коли команда виступала у Вищій лізі та показала хороші результати. Ми стрибнули в останній вагон потягу, який рушив, — зібрали команду для Суперліги за три місяці. Це було складним завданням, але ми це зробили. Хочемо, щоб більше людей вболівало за команду, щоб це стало способом проведення дозвілля в цьому місті. Плануємо популяризувати баскетбол і сподіваємось залучити якомога більше спонсорів. Тоді команда матиме забезпечене майбутнє. Для нас важливо, щоб гравці розвивалися та росли. Цей рік закладе фундамент команди на багато років вперед,Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У найвищому дивізіоні країни «Кривбас» гратиме під керівництвом нового головного тренера — Артема Сліпенчука. Попередні три сезони він працював у тренерському штабі «Київ-Баскета» помічником головного тренера Айнарса Багатскіса. Десять років тому він зробив значний кар’єрний ривок у майці тодішнього «Кривбасбаскета». Тепер Артем повернувся у Кривий Ріг вже головним тренером БК «Кривбас».

- Процес комплектації команди на цей сезон завершено. В «Кривбасі» тепер більше атлетизму і швидкого баскетболу. Я молодий тренер, і свій невеликий досвід зможу компенсувати тільки обсягом роботи 24/7, що зможе привести нас до успіху. Моє завдання як тренера – створити колектив, який буде виходити на майданчик і битися у кожній грі, за кожен м'яч, за кожен момент, за кожну перемогу, — сказав головний тренер Артем Сліпенчук.

Новими гравцями стали Клим Артамонов з БК «Одеса», Владислав Коренюк з «Київ-Баскета», Роман Бондарчук з БК «Дніпро» та Дмитро Лихой з МБК «Миколаїв». Також у складі — п’ять легіонерів. Це Мілош Латковіч та Мілош Поповіч із Чорногорії та американці - Зак Коупленд, Едвард Полейт і Терренс Мотлі. Досвід гри у Суперлізі стане новим стартом й для чотирьох криворіжців. Це Владислав Фролов, Сергій Старцев, Антон Єрмаков та Всеволод Міхайліді.

- Мікроклімат в команді класний. Всі комунікабельні та розуміємо один одного, незважаючи на те, що в нас упереміш й американці й чорногорці, й українці, і молоді й досвідчені. Всі хлопці атлетичні, старанні. Я думаю, ми можемо бути непоганою командою, — каже капітан команди Клим Артамонов

Команда — це більше ніж тренер і гравці, це весь Кривий Ріг. Тому запрошуємо всіх уболівальників на домашню гру з БК «Тернопіль» у спорткомплексі Криворізького національного університету 1 жовтня о 18:00. А 3 жовтня о 15.00 «Кривбас» зустрінеться з «Київ-Баскетом».


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).