ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив оздоровчий сезон 2021

«АрселорМіттал Кривий Ріг» – одне з небагатьох українських промислових підприємств, яке щорічно інвестує у розвиток і обслуговування об’єктів відпочинку для своїх працівників і їхніх сімей. У сучасному світі це незвична практика для приватного бізнесу, але для 20 тисяч співробітників підприємства літній відпочинок все ще традиційно пов’язаний із улюбленими турбазами та можливістю зібрати свою дитину у мандрівку до оздоровчого табору. Компанія володіє досить масштабною соціальною інфраструктурою – це два дитячих оздоровчих табори, два пансіонати, три заміські бази відпочинку. У цьому році «АрселорМіттал Кривий Ріг» витратив на оздоровлення та відпочинок співробітників і їхніх дітей понад 69 мільйонів гривень. Влітку у морських таборах відпочили 3 500 дітей, а на заміських турбазах – більше ніж 18 тисяч працівників підприємства і членів їхніх родин.

Увесь світ все ще чинить активну протидію пандемії COVID-19, і карантинні обмеження регулюють наше повсякденне життя. З урахуванням досвіду 2020 року, коли стрімке розповсюдження коронавірусу раптово скасувало усі плани, цього року підприємство ретельно готувалося до старту оздоровчого сезону та прийому відпочивальників. Заздалегідь спланували витрати, провели необхідні ремонти та благоустрій території, знайшли підрядників та сезонний персонал для об’єктів відпочинку «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Влітку цього року Міністерство охорони здоров'я України дозволило завантаження дитячих оздоровчих таборів і центрів на 50%, але адміністрація «АрселорМіттал Кривий Ріг» і профспілкові комітети спільно вирішили використати ресурси пансіонатів для дорослих та відмовились від комерційних путівок на користь дитячого відпочинку. Це дозволило оздоровити якнайбільше дітей, враховуючи усі карантинні обмеження. Педагоги, які працювали в дитячих таборах, обов’язково проходили попередню вакцинацію проти COVID-19.

Путівки для дітей працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» реалізовувалися за пільговою вартістю («Парус» - 1 500 грн, «Буревісник» - 1 200 грн за путівку). У цьому році вартість путівки зросла лише на 5%, не зважаючи на суттєве зростання загальних витрат компанії на забезпечення роботи оздоровчих комплексів. Усі діти були застраховані коштом «АрселорМіттал Кривий Ріг». Страхова сума на одну застраховану дитину складає 15 000 грн на одну зміну.

Через вимушену паузу у роботі турбаз підприємства в сезоні 2020 року зекономлені кошти пішли на облаштування соцоб’єктів для комфортного відпочинку цього року. А це 16 мільйонів гривень. Для власних заміських баз «Світанок», «Хвиля» та «Мар’янівка» придбали та встановили 25 дерев'яних житлових будиночки блочного типу з металопластиковими вікнами, новими меблями, кондиціонерами та холодильниками. 716 тисяч грн витратили на ремонт доріжок, душових, житлових корпусів з новим водоводом, а також на облаштування території яскравими квітниками, затишними куточками відпочинку (60 садових лавок) і пляжів.

- Цей оздоровчий сезон був викликом для усіх нас, але ми впоралися з усіма карантинними вимогами, - говорить Юлія Чермазович, директор з галузевих відносин і соціального розвитку «АрселорМіттал Кривий Ріг». – Головне, щоб пандемія пішла на спад. Ми усі теж маємо зробити свій внесок у цю боротьбу – вакцинуватися, щоб не дати жодного шансу коронавірусу зіпсувати наступний сезон. Ми будемо готові створити усі умови, щоб він розпочався вчасно і подарував і дітям, і дорослим максимум приємних вражень та міцного здоров’я.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).