ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав криворізьким лікарням апарати ШВЛ

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав криворізьким лікарням №3 і №11 три сучасних апарати штучної вентиляції легень. Апарати ШВЛ використовуються в умовах реанімації при наявності дихальної недостатності у пацієнтів, при проведенні вентиляції легень. Компанія скерувала близько 2 млн грн на закупівлю трьох сучасних ШВЛ для міських лікарень, які наразі мають гостру потребу у такому обладнанні.

Юлія Чермазович, директор з галузевих відносин і соціального розвитку «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Від самого початку карантину в країні «АрселорМіттал Кривий Ріг» допомагає місту та лікарям боротися з вірусом. Минулого року ми придбали для криворізьких лікарень три апарати ШВЛ і сто кисневих концентраторів. Це та медична техніка, що зараз активно затребувана по усьому світу, зокрема, й у Кривому Розі, де цієї осені кількість хворих, на жаль, стрімко зростає. Дуже сподіваємося, що наша додаткова допомога лікарням сприятимете якнайшвидшому одужанню людей.  

Андрій Маков, в.о. директора міської лікарні №3:

- Станом на сьогодні в нашій лікарні знаходяться 157 людей з коронавірусною інфекцією. Лише шестеро з них можуть обходитися без кисневої підтримки. Більшість пацієнтів залежна від кисню, який забезпечують концентратори та апарати ШВЛ. Два нові апарати ШВЛ, які отримуємо сьогодні від «АрселорМіттал Кривий Ріг», є більш сучасними та ефективними у порівнянні з тими, якими ми користувалися до того. Вони дозволять забезпечити пацієнту максимальний комфорт та мінімізувати ускладнення.

Володимир Картавий, в.о. директора міської лікарні №11:

- В нашій лікарні розгорнуто сто ліжок для надання допомоги хворим із коронавірусною інфекцією. Великий рівень захворюваності на COVID-19, важкий перебіг хвороби потребують від лікарів більших зусиль. У кожної країни світу – свої власні можливості для боротьби з цим вірусом, звісно, світ не був готовий до пандемії. Все ще існує певний дефіцит спеціальної апаратури та обладнанні. Українські лікарні це гостро відчувають. Ми дуже вдячні керівництву «АрселорМіттал Кривий Ріг» за допомогу з апаратами штучної вентиляції легенів. Це дасть нам можливість врятувати сотні людських життів.

Довідка:
«АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно надає суттєву допомогу сфері охорони здоров'я, допомагає медичним установам міста у придбанні сучасного високовартісного обладнання для діагностики та лікування, а також в проведенні ремонтів приміщень. Раніше компанія придбала для міських лікарень - Криворізької міської клінічної лікарні №2 та онкологічного диспансеру - медичне обладнання на суму 9,5 млн грн. Це обладнання дозволяє проводити складні операції з максимальною точністю та підвищити рівень діагностики.

Цього року підприємство скерувало понад 8 млн грн на ремонт центру хірургічної отоларингології та щелепно-лицевої хірургії міської лікарні №2. Раніше компанія допомогла відремонтувати дві палати в опіковому відділенні цієї лікарні.

Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» є ключовим інвестором проекту будівництва нового онкологічного центру в Кривому Розі. Відповідно до тристороннього Меморандуму із владою компанія забезпечить фінансування проекту в розмірі 400 млн грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).