ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Стратегія корпоративної відповідальності

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є лідером металургійної промисловості України та найбільшим іноземним інвестором в країні. Наша виробнича філософія полягає в тому, щоб виробляти безпечну екологічну сталь. У всіх наших операціях: від видобутку залізної руди та виробництва сталі до відправки готової продукції споживачам, ми керуємося відповідальним відношенням до бізнесу, принципами етики та прозорого управління.

Наше положення в гірничо-металургійній галузі накладає на нас особливу відповідальність за дбайливе використання ресурсів, мінімізацію впливу нашої діяльності на навколишнє середовище, покращення життя міста та регіону, де ми працюємо. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших працедавців в Україні, тому створення безпечних і комфортних робочих місць для наших робітників, їхній соціальний захист і умови праці були та залишаються пріоритетними напрямками розвитку підприємства і ключовий фокус інвестицій АрселорМіттал.

Наша стратегія корпоративної відповідальності сфокусована на чотирьох аспектах: інвестиції в наших працівників, виробництво безпечної екологічної сталі, розвиток місцевих громад і корпоративне управління.