ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Антикорупційна програма ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

26 квітня 2015 р. введені в дію положення Закону України «Про протидію корупції». Законом передбачено наявність у юридичних осіб антикорупційної програми - комплексу правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності юридичної особи.

Фактично цей Закон приводить антикорупційне законодавство України у відповідність з європейськими стандартами, які вже більше п'яти років тому впроваджені і діють на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У зв'язку з введенням в дію норм Закону на підприємстві офіційно затверджена Антикорупційна програма ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». До Програми об'єднані наступні корпоративні стандарти підприємства у сфері боротьби з корупцією:


Програмою передбачено проведення щорічної оцінки корупційних ризиків та періодичне (раз на три роки) підвищення кваліфікації працівників у сфері запобігання та протидії корупції.

На додаток до вже існуючих антикорупційних заходів на підприємстві призначений Уповноважений з Антикорупційної програмі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і визначено порядок його регулярної звітності.

З повним текстом наказа «Про затвердження Антикоррпційної програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ви можете ознайомитися перейшовши по посиланню.

У випадку, якщо у Вас є які-небудь питання та / або коментарі щодо проекту Антикорупційної програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», просимо Вас проінформувати нас про це, скориставшись посиланням «Зворотний зв'язок».