ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Клієнтам та партнерам


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Постачання

Прагнучи бути лідером у виробництві сталі, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вважає одним з найважливіших завдань своєчасне забезпечення виробництва. Ми постійно вдосконалюємо свій підхід в області закупівель, впроваджуючи кращі світові практики і новітні інструменти в області інформаційних технологій для забезпечення ефективного, прозорого і надійного процесу закупівель.

Взаємодія компанії АрселорМіттал з її центральними та регіональними закупівельними підрозділами дозволяє ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовувати світовий досвід ведення переговорів і рамкових контрактів для досягнення кращих результатів вартості, якості, сервісу і технологій для масштабного асортименту продукції та послуг, що закуповуються підприємством.

Головні цінності компанії АрселорМіттал - лідерство, сталий розвиток, якість - є невід'ємною частиною нашої щоденної закупівельної діяльності. Наші постачальники знають, що ми цінуємо професійні партнерські відносини і дотримуємося прозорої практики ведення бізнесу, дотримуючись українського та міжнародного законодавство поряд з корпоративними політиками і процедурами компанії АрселорМіттал. На сторінках розділу "Постачання" розміщена актуальна інформація про наші закупівельні підходи, керівництво і навчальні матеріали щодо наших процесів і електронних інструментів закупівлі, включаючи процес реєстрації постачальників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».