ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Клієнтам та партнерам


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Відповідальний сорсинг

Мета ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», як і всіх підприємств корпорації АрселорМіттал, - виробництво екологічно безпечної високоякісної сталі. Ми віримо, що довгостроковий розвиток безпосередньо пов'язаний з нашими зобов'язаннями перед співробітниками, навколишнім середовищем та суспільством, в якому ми працюємо. Займаючи позицію лідером на світовому ринку сталі, ми віримо, що у нас є унікальна можливість просувати концепцію сталого розвитку в промисловості. Наші постачальники є однією з ключових зацікавлених сторін ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Для успішного партнерства з постачальниками ми прагнемо побудувати відносини, які грунтуються на довірі і формуються в ході відкритого діалогу. Використовуючи наші ініціативи і кращі практики компанії, ми сформували Програму відповідального сорсингу. У підході до закупівель наші принципи відповідального сорсингу об'єднують аспекти охорони праці та виробничої безпеки, бізнес-етики, захисту навколишнього середовища, права людини. Ці ключові принципи важливі для сфери постачання не менше, ніж показники ціни і якості.

Наш кодекс
Кодекс відповідального сорсингу компанії АрселорМіттал визначає процес взаємодії підприємства з постачальниками, а також вимоги в рамках відповідального сорсингу. Ми запрошуємо постачальників до співпраці з нами для постійних поліпшень і розвитку програми відповідального сорсингу.
Кодекс доповнює і підтримує корпоративні політики та принципи АрселорМіттал, в тому числі Кодекс ділової поведінки, а також Політики в області прав людини, охорони праці, екології та Положення по боротьбі з корупцією.
Ми просимо постачальників підписати вкладений підтверджуючий лист, якщо ви готові співпрацювати з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і підтримуєте принципи Кодексу відповідального сорсингу.

Етичні та правові стандарти
Компанія АрселорМіттал дотримується найвищих етичних і правових стандартів під час ведення бізнесу і не терпить жодних проявів корупції та зловживань. У компанії АрселорМіттал взаємини з постачальниками будуються на принципах чесності, справедливості, відвертості і взаємоповаги. Ці принципи відображені в Програмі дотримання законодавчих вимог, яка серед інших включає такі політики і положення як Кодекс ділової поведінки АрселорМіттал і Положення АрселорМіттал по боротьбі з корупцією.. Додаткову інформацію можна знайти на сторінці «Дотримання законодавчих вимог»


Додаткові ресурси:
Для підтримки наших постачальників і загального розуміння вимог Кодексу відповідального сорсингу компанії АрселорМіттал ми розробили наступні джерела для отримання інструкцій та повчальної інформації:

Керівництво документ закупникам і постачальникам компанії АрселорМіттал

Визначення рівня знань з управління процесом закупівель


Додаткова інформація про відповідальний сорсинг тут