ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Клієнтам та партнерам


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Як стати нашим постачальником

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зацікавлене у співпраці з надійними контрагентами. Якщо ви бажаєте стати нашим постачальником, необхідно направити інформацію про Ваше підприємство на електронну адресу AMKR.Tender@arcelormittal.com . В темі електронного повідомлення необхідно вказати «Новий постачальник». Інформація про підприємство має включати наступне:
- Каталог продукції, перелік послуг;
- Рекомендаційні листи;
- Свідоцтва про походження продукції і / або сертифікати дистриб'ютора (для дистриб'юторів);
- Наявність сертифікатів ISO (для виробників);
Перевага віддається виробникам.
Надана інформація розглядається фахівцями із закупівлі.

Якщо ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснює закупівлі пропонованих Вами матеріалів / робіт / послуг, та за результатами розгляду отриманої від Вас інформації зацікавлене у співпраці, Вам буде запропоновано пройти акредитацію, яка має на увазі наступне:
- заповнення Анкети постачальника/підрядника ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
При заповненні Анкети, будь ласка, переконайтеся, що всі поля заповнені і необхідні супровідні документи додані до Анкети. Відсутність необхідних даних у наданій інформації може викликати затримку або перешкоджати успішному затвердженню.

Перед наданням анкети необхідно врахувати ряд важливих пунктів:

∙ Анкета повинна бути повністю заповнена і підписана уповноваженим представником постачальника / підрядника, а також повинна містити печатку перед передачею відповідальному фахівцю із закупівель ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

∙ У разі, якщо питання анкети не відноситься до сфери діяльності Постачальника / Підрядника, в полі відповіді слід вписати «Не застосовується (Н/З)».

∙ Для відповіді на всі питання, відмічені (*), необхідно надати документальне підтвердження разом із анкетою на момент її подачі.

∙ Супровідні документи повинні бути надані в форматі PDF або JPG.

∙ Постачальникам матеріалів необхідно надати один оригінал заповненої анкети.

∙ Підрядникам необхідно надати два оригінали заповненої анкети з метою дотримання додаткових вимог охорони праці та техніки безпеки на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

∙ У разі, якщо постачальник не знає свій номер DUNS або не подав заявку на отримання цього номера, він може безкоштовно отримати необхідну інформацію за наступними посиланнями:

* українські постачальники - http://www.dnb.com.ua/binf/index.php);

* постачальники з країн СНД та інших - https://www.dnb.ru/login/?next=%2Forder%2Fadd%2F&message_info=order_add);


• Щоб заповнити останню частину анкети постачальник / підрядник повинен вивчити:
1. «Кодексом Відповідального Сорсингу» і додати підписаний підтверджуючий лист. Детальну інформацію про відповідальний сорсинг можна отримати тут.

2. «Загальні умови покупки», які діють на підприємстві для закупівлі матеріалів, послуг, робіт і обладнання. Один з вищевказаних документів за вашим напрямком необхідно підписати та прикласти до Анкети.

Кожна анкета буде розглядатися з дотриманням повної конфіденційності.
Після успішного проходження акредитації Ви можете брати участь в електронних торгах. На підприємстві діє автоматизована система управління взаємовідносинами з постачальниками на базі рішень SAP SRM (Supplier Relationship Management). Більш детальну інформацію про роботу і реєстрацію в системі електронних торгів Ви можете знайти, пройшовши за посиланням.

На підприємстві діє Процедура антикорупційної комплексної перевірки, яка поширюється на всіх контрагентів Компанії.

З інформацією про існуючі політики і процедури компанії АрселорМіттал, Ви можете ознайомитися тут.