ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Про нас


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Стивідорна компанія Нікмет-Термінал

Стивідорна компанія є найбільшим вантажним терміналом в Миколаївському морському торговому порту, на території якого здійснюється повний комплекс портових послуг з обробки та зберігання вантажів.

ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал» займає лідируюче положення в Миколаївському морському торговому порту.

Миколаївський морський торговельний порт, заснований в 1789 р., розташований в гирлі річки Південний Буг, в північній частині Дніпро-Бузького лиману і служить найважливішою транспортною ланкою на півдні України. З'єднується з Чорним морем судноплавним каналом довжиною 44 милі. Навігація в порту триває цілий рік. З усіма країнами СНД і зарубіжжям порт з'єднують залізна і автомобільні дороги, повітряне та річкове сполучення. Миколаївський морський торговельний порт входить до п'ятірки найбільших портів України.

ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал» здійснює повний комплекс портових вантажно-розвантажувальних робіт із перевалки та зберігання експортних, імпортних, транзитних навалювальних і генеральних вантажів. Для швартування і обробки суден стивідорна компанія використовує 3, 4, 5 і 6 причали Миколаївського морського торгового порту загальною довжиною 850 м, що дає можливість одночасної обробки 4 суден. Вантажний термінал приймає судна довжиною до 240 м, шириною до 32 м, осадкою до 10,5 м з об'ємом вантажу до 35 тис. т.

Основна частина вантажопотоків компанії - це металопродукція, генеральні, зернові вантажі. Термінал має усі необхідні вантажозахоплювальні пристрої та обладнання для цілодобової перевалки:
Інтенсивність обробки залізничних вагонів на підприємстві - 150 вагонів на добу. Одночасно під обробкою може перебувати до 70 вагонів.
У ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал» працює більше трьохсот співробітників, з них 180 докерів. Пріоритетом №1 в компанії є дотримання правил охорони праці та турбота про безпеку працівників. У стивідорної компанії основні заходи в сфері охорони праці спрямовані на запобігання аварійних ситуацій, а також своєчасний ремонт портальних кранів і перевантажувальної техніки. Підприємство має необхідні дозволи і самостійно виготовляє вантажозахоплювальні пристрої, що забезпечують ефективне і безпечне проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Основні послуги ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал»:
Звітність

План розвитку

З метою подальшого підвищення якості послуг і розвитку своїх потужностей в стивідорної компанії розробляється комплексний план розвитку, який включає поліпшення залізничної розв'язки на території компанії, а також програму оновлення парку перевантажувальної техніки.

Міжнародні практики ведення прозорого і відповідального бізнесу, впроваджені в стивідорної компанії, зручне географічне розташування, сучасне обладнання і згуртована команда професіоналів - це головні переваги ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал», найбільшого підприємства в Миколаївському морському торговому порту.


Контакти

54020, Україна, м. Миколаїв, вул. Заводська, 23
Тел./Факс (0512) 50 75 62
E-mail: nikmet.office@arcelormittal.com