ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Охорона праці

Створення безпечних умов праці для всіх робітників, будь це працівник підприємства або підрядник, – це пріоритет №1 для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», як і для всієї компанії АрселорМіттал. Ми піклуємося про те, щоб виробничий майданчик одного з найбільших металургійних підприємств України був також одним з найбезпечніших. Наші основні цілі – це досягнення нульових показників нещасних випадків на виробництві та скорочення ризиків виникнення професійних захворювань.

«Політика в області охорони праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», заяву, публічно проголошене вищим керівництвом підприємства і виражає його погляди щодо захисту здоров'я і забезпечення безпеки персоналу на робочих місцях підприємства».

«Керівництво з охорони праці(ред. 2019) ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» дає загальний огляд і знайомить нас з принципами і правилами, за якими на підприємстві функціонує система управління охороною праці (СУОП), що є однією з підсистем загальної системи менеджменту підприємства».

Основні принципи Політики в області охорони праці

Ми прагнемо до запобігання всіх травм та професійних захворювань

Сертифікація по ISO 45001:2018

Система управління охороною праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 45001:2018. Даний стандарт є ефективним інструментом управління ризиками у виробничій діяльності та зниження їхньої ймовірності, оскільки заснований на системному підході, що дозволяє попереджати можливі аварійні ситуації.

Корпоративні стандарти

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» приділяє велику увагу ризикам у сфері охорони праці, відповідальність за які несе кожен працівник підприємства. Для зниження основних видів ризиків у сфері охорони праці в компанії розроблені 11 стандартів, діючих на рівні корпорації, – ArcelorMittal Fatality Prevention Standards. Вимогам цих стандартів навчаються всі працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
ArcelorMittal Fatality Prevention Standards (FPS) включають:
Корпорацією АрселорМіттал встановлена багаторівнева система оцінки впровадження стандартів FPS. Ступінь впровадження стандартів на підприємстві щорічно перевіряється фахівцями аудиторської компанії «IRCA».