ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Робота з підрядниками

Щорічно на об'єктах підприємства працюють близько 25 тисяч співробітників підрядних організацій. Підрядники є одним з ключових факторів, що впливають на результати діяльності підприємства в галузі охорони праці і пожежної безпеки. На підприємстві застосовується концепція єдиної робочої сили, згідно з якою працівники підприємства і підрядних організацій зобов'язані дотримуватися корпоративних стандартів і стандартів системи управління охороною праці підприємства. Підприємство несе відповідальність за працівників підрядних організацій, так само як і за власний персонал. Постійно ведеться системна робота із підрядними організаціями щодо запобігання ризиків у сфері охорони праці та виробничої безпеки.
Для створення дійсно безпечного робочого середовища ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує системне навчання працівників підрядних організацій в усіх напрямках в області охорони праці, а також здійснює постійний контроль за дотриманням норм виробничої безпеки. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить оцінювання підрядних організацій за принципом «Світлофор», який дозволяє підприємству максимально ретельно проводити відбір підрядників. У 2018 році проведено оцінювання підрядних організацій за принципом «Світлофор» за 129 видам робіт.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує цілодобовий контроль за безпечним виконанням робіт підрядними організаціями на об'єктах капітального ремонту та будівництва (команда «Червоні скорпіони»). В ході проведення капітальних ремонтів виробничих агрегатів або капітального будівництва «Червоні скорпіони» (спеціально навчені працівники підприємства і підрядних організацій) постійно знаходяться поруч з виконавцями робіт, контролюючи безпеку ведення робіт працівниками підприємства та підрядниками. У команду «Червоні скорпіони» входять працівники підприємства і підрядних організації з трудовим стажем не менше 1 року, які мають достатній рівень знань у сфері виробничої безпеки. У 2018 році 396 працівника підрядних організацій пройшли навчання в сфері охорони праці та виробничої безпеки для роботи в команді «Червоні скорпіони».

В рамках заходів, що відбулися у рамках Дня Охорони Праці 2018, із метою пропаганди безпеки, в підрядних організаціях були проведені заходи:
- організовано та проведено огляд-конкурс будівельних містечок і ділянок підрядних організацій;
- організовано та проведено огляд-конкурс серед підрядних організацій по організації робочих місць відповідно до вимог системи «5S»;
- організована і проведена ділова гра з фахівцями підрядних організацій;
- організовано та проведено конкурсу дитячого малюнка.
- організовано відвідування змінно-зустрічних зборів підрядних організацій, на яких була доведена інформація про проведення 28 квітня 2018 року на підприємствах корпорації «Дня Здоров'я і Безпеки», на тему «Обмін досвідом і витяг уроків з серйозних подій».

У 2018 році:
На стратегічному об'єкті підприємства (будівництво ВНРС №№ 2, 3), проведено додаткове навчання 458 працівникам підрядних організацій, щодо необхідності застосування засобів індивідуального захисту при виконанні робіт на території і об'єктах підприємства, зі взяттям з кожного працівника зобов'язань.
На стратегічному об'єкті підприємства (будівництво ВНРС №№ 2, 3), проведено додаткове навчання 128 працівників ТОВ СК «Метком Інвест», за вимоги безпеки при перетині і знаходженні поблизу залізничних колій, зі взяттям з кожного працівника зобов'язань.
На стратегічному об'єкті підприємства (будівництво ВНРС №№ 2, 3), проведено додаткове навчання 31 працівнику ТОВ СК «Ольвія» і ТОВ «КСК», стосовно вимог безпеки при організації та виконанні стропальних і вантажно-розвантажувальних робіт
У підрядних організаціях, що надають послуги з охорони території підприємства, проведено додаткове навчання 571 працівника із вимог безпеки при перетині і знаходженні поблизу залізничних колій, зі взяттям із кожного працівника зобов'язань.
У підрядних організаціях ТОВ «Крівбассміталстіл» і ТОВ «ДІПІ ІНЖИНІРІНГ», що надають послуги підприємству по експлуатації та обслуговуванню конвеєрного транспорту, проведено додаткове навчання 211 працівникам із вимог безпеки при експлуатації та обслуговування конвеєрного транспорту, зі взяттям з кожного працівника зобов'язань дотримуватися цих правил.