ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Здоров'я робітників

Для запобігання випадкам професійних захворювань працівників і підтримки здоров'я персоналу в структурі підприємства функціонують 15 здоровпунктів і дві поліклініки. У 2017 р. регулярні медичні профосмотри пройшли 21 053 працівники підприємства. Позачергові медичні огляди по напрямку керівників підрозділів і за заявою працівників підприємства при погіршенні стану здоров'я пройшли 613 чоловік. У поліклініці металургійного виробництва організовано проведення комісії водіям АТС. У 2017 р. пройшли водійську комісію 1017 чоловік. У грудні проведений профілактичний медичний огляд для 268 ветеранів АМКР.

Спеціалізоване лікування

Працівники ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг» проходять профільне лікування профзахворювань в Українському науково-дослідницькому інституті промислової медицини. Ця наукова лабораторія проводить системні дослідження стану здоров'я робітників гірничо-металургійної галузі і допомагає запобігати розвитку у них професійних захворювань. У клініку прямують співробітники підприємства з підозріннями на профзахворювання. У 2017 р. в клініку інституту було направлено 47 чоловік з числа працюючого персоналу підприємства.

З 1 серпня 2017 р. укладена угода із страховою компанією СК «Країна» (страхове покриття на одного застрахованого в період дії договору складає 100 тис.грн.).

За умовами договору страхове покриття здійснюється при поліклінічній, стаціонарній і невідкладній допомозі, при здобутті лікування в денних стаціонарах уповноважених лікувальних установ, обстеженні, дозволяє отримувати медикаментозне забезпечення захворювань по страхових випадках, при додаткових програмах лікування. Страхова компанія гарантує організацію і оплату вартості медичних послуг не лише основного, але і супутніх захворювань, в разі їх загострення в процесі лікування.

Санаторій-профілакторій «Джерело»

Всі працівники підприємства мають можливість покращувати своє здоров'я в санаторії-профілакторії «Джерело». Лікувально-оздоровча установа на 275 місць займає одне з лідируючих місць серед найбільших лікувально-оздоровчих комплексів Дніпропетровської області. Санаторій приймає на лікування не лише працівників підприємства і членів їх сімей, але і пенсіонерів. Тут функціонують кабінети ручного масажу, гідромасажа, лікувальних душей, електролікування, лазеротерапії, теплових процедур, грязелікування і ін. У санаторії проводиться лікування захворювань органів дихання, травлення, опорно-рухового апарату, серцево-судинної і неврологічної системи.

В цілому, в 2017 р. в санаторії-профілакторії були оздоровлені 2143 людини з числа працівників підприємства.

Також торік непрацюючим пенсіонерам комбінат виділив 610 путівок, з яких 239 путівок безкоштовні і 371 путівка за рішенням погоджувальної комісії непрацюючим пенсіонерам за встановленою пільговою вартістю з погашенням податку з доходів фізичних осіб згідно з чинним законодавством.

Для профілактики

В рамках щорічного корпоративного заходу «Тиждень здоров'я» на комбінаті провели низку заходів. На змінно-зустрічних нарадах в підрозділах підприємства, на нарадах по охороні праці, фахівці медичного центру і провідні медичні співробітники міста прочитали лекції, присвячені профілактиці захворювань.

У їдальнях підприємства, з метою здорового живлення при замовленні першого і другого блюда видавали безкоштовно сік або вітамінний напій.

Для працівників підприємства провели діагностику раки і туберкульозу легенів на цифрових рентгенаппаратах поліклінік.

Крім того, за традицією, що вже склалася, напередодні новорічних свят ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг» відновив парк машин швидкої медичної допомоги. Придбано дві нові машини «швидкої». Автомобілі оснащені сучасним медичним устаткуванням і дозволяють почати надання допомоги вже при транспортуванні хворого в стаціонар. У літній період планується передати транспорт для роботи в оздоровчі табори.